SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW X - relacja!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 42409

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Kurcze,zasnęłam bo mataleo błachowicza Masakra,a chciałam finał obejrzeć do końca

No ale trudno,moim zdaniem walki na wysokim poziomie,nawet jedną koleżankę udało mi się zainteresować

Jakie okrzyki w stronę Antka i dlaczego?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4630










Ondrus wychodził przy Linkin Park ,Bleed it out'
Poniżej kilka zdjęć z gali.





Zmieniony przez - Picasso79 w dniu 2008-12-13 11:20:32

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 424 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3657
kzLO
on z nimmi sie bujal a jak wpadl to wysypal reszte ekipy, a t oze ty bys tez sprzedal ziomow z ktorymi "pracujesz" to znaczy ze jestes kapusta, ale tacy dostaja swoja zaplate predzej czy pozniej. obawiam sie zeby antek nie dostal bo on sportowo moze cos jeszcze zdzialac jak nakieruja go na odpowedni tor


co do gali to tez mam wrazenie ze jedna z lepszych choc bylo sporo baboli ale nie rzutuja one bardzo na cala gale

Oczekiwanie na śmierć jest gorsze od niej samej.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 21
Ja z kolei chcialbym sie dowiedziec co za piosenka przygrywala Radoslajevicowi. Wie ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 60
puramuk ta gala była za***ista.... widocznie traf chciał, że akurat na taka trafiłeś. Ja byłem 1 raz teraz i człowieku za***iście było i wiem już, że to nie była moja ostatnia taka impreza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349860
siema, wrzuciłem trochę fotek :

https://www.sfd.pl/*****KSW_X_-_fotorelacja.*****-t456725.html


pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 486 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4630


Całkiem ciekawa gala, kilka naprawdę dobrych walk.
Dość niespodziewane zwycięstwo Dalgleisha, a publika wyraźnie dała odczuć komu kibicowała. Ondurs od 1 walki robił show na ringu i poza nim czym porwał kibiców. W finale zabrakło już trochę sił bo w pojedynku z Minnonzio i Bariciem przyjął sporo mocnych ciosów. Świetna walka Błachowicza i Peraka a przede wszystkim Chmiela z Staringiem. Totalna dominacja Antka i efektowne zakończenie walki. Szkoda Fijałki, który walczył bardzo mądrze i miał realne szanse na finał.
Tradycyjnie kilka wpadek konferansjera (serbski FEDOR albo Peter Cech w finale ) i sędziów (mocno kontrowersyjny werdykt walki Górski - Kosednar). No i skąd te rozbieżności w rekordach zawodników?

-----------------------
BÓL CZYNI SILNYM
-----------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KoY FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3513 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17661
Ogolnie gala ciekawa

"I promise one thing, lots of violence." - Wanderlei Silva
Doradca w dziale Scena MMA i K-1
Autor www.fight24.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 52673
Nie znalazłem i nie mogę znaleźć - muza przy której wychodził Perak. Taka słowiańska. Wie ktoś?

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1567 Wiek 40 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13828
Jak dla mnie najlepsza akcja w finale:

Cała sala "PETER, PETER!!!", nagle czech zbiera sierpa, pada na ziemię i zapada TOTALNA CISZA... Dagliesh zamiast skończyć go g'n'p stanął przerażony na ringu i zaczął się rozglądać co się dzieje. Dobrą chwilę zajął mu powrót do rzeczywistości. Niezła schiza, niezła...

No chamy, wiązać się w pęczki...!
MANIPULATORS & DEVIANTS SQUAD :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Freddie Roach: "Anderson Silva nie jest gotowy na Roy’a Jones’a Jr."

Następny temat

Obciążniki

WHEY premium