SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 24 - Wyniki i Dyskusja

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
cała dyskusja po gali bedzie o rzygu mario?:D
generalnie słaba gala. Borys i Jay uratowali tymi KO
ME tarło 2 rundowe - fail
walka o pas, też słaba, wygrana przez śmierć z wycieńczenia
Karolina drugą rundę na bank wtopiła, 3 maks remis, czeszka jak czołg ciągle na przód.
Sądziłem, że Paul Różala zdominuje w stójce a to Różal imo lepiej się prezentował
Gamrot taki zayebisty czy Winner przehypowany, że taki doświadczony i w ogóle? imo nic nie pokazał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Gamrot chyba miał mało czasu na przygotowanie bo się późno dowiedział że będzie walczyć

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Bardzo przykro było oglądać Nastulę ,ogromne rozczarowanie- myślałem że tam umiera....

Pudzian o dziwo na wielki plus- był wyraźnie lepszy

Materla -prawdziwa cebula, przegrał to już foch - odepchnął Silvę jak ten chciał go poklepać po walce,potem ucieczka z ringu- foch jak małe rozkapryszone dziecko.Dobrze że dostal wpyerdol bo sie uważa za niewiadomo kogo

Reszta nudna i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
tak, z tego co pamietam to 3 tygodnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie wiem ile.

Jeszcze jedna sprawa muszę trochę Was powkurzać no trudno - żałosne jest zakazywanie ciosów z bańki. Z kolana można ładować a z bani nie

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
weź Puar skończ z tymi zasadami Twoimi wiesz jak to się kończy zawsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1730 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16892
puar krul
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No to zmieniamy temat. Ładnie Silva zawalczył i mogliby zrobić wywiad w którym wypytywaliby go tylko o kopnięcia i ich trening

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Usunięty przez raKhu1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4301 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35241

nie ma ch..a na Mariole,na pierwszej fotce za ch..a nie ma 43 w lapie,wyglada na niej jak zwykly gimnazjalista z gimbusa.-


Powiem tylko tyle że gdyby trzoda chlewna miała taką genetyke jak ty to bym został jej chodowcą.
-


a tak poza tym to dzisiaj chleje oj masakra bedzie juz czuje ze bede zygac i bedzie mi nieraz niedobrze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Ja sie pytam k***a czemu J.silva nie ma pasa ??

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 24 LIVE - PYTANIE o linki/streamy i ich podawanie = BAN

Następny temat

Gala MMA ATTACK 4 odwołana!

WHEY premium