SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19356

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Mateusz Piskorz - jak się zwał kawałek przy którym wychodzil ten małolat? Jakieś dobre oi, ale nie znam, to chyba jakaś nowsza kapela?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Wiedziałem, że tak będzie. Zresztą nawet pisałem, że Mamed wygra przez poddanie w pierwszej rundzie, co wielkim pokazem jasnowidzenia raczej nie było swoją drogą

Sami się napalaliście na tą walkę i teraz dziwota, że Mamed który ma świetne poddania, poddał Melvina

Ok, sam chciałem zobaczyć więcej stójki, i nawet trochę kibicowałem Melvinowi, ale wynik tej walki nie powinien nikogo dziwić. Na papierze ta walka taki właśnie powinna mieć przebieg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
Dawać mnie tytuł bo chce do auta płytę wypalić, czasu ni ma. O KSW nie ma co gadać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
The gits , ale nie pamietam jaki kawałek, jakieś oiowskie brzmienie

Zmieniony przez - Strecho w dniu 2013-06-09 13:00:39

“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jakby ktoś podał tytuły nut do ktorzych wychodzili Kendall i Sean bylbym wdzieczny (sog)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W GLORY chcialbym go zobaczyc, ale casus Ignashova, Cartera Williamsa, Bonjaskiego czy naszego Stinga pokazuje, że lekko nie bedzie miał. Dla mnie pewne bylo, że jak Mammed wygra z Melvinem, bedzie hejt na no mercego. Nawet jakby wygrał z dżeraro musaszim to tez byscie narzekali. Fakt, że MM nie umie parteru, Khali wykorzystał, co nie znaczy ze nie probowal go zniszczyc w stojce, dopiero pozniej poszedl w zapasy. Pochwalcie Czeczenucha, a nie hejtujcie MM. Nawet ja przyznałem po walce rumcajsa Saidova, że zrobił dobra robote, chociaz za nim nie przepadam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rumcajsa Saidova nie ma co chwalić,dostał kolesia który miał długą przerwę od MMA,dwie ostatnie walki przegrane,a wygarne jedynie z ogórami,a i tak sie z nim meczyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 520 Napisanych postów 11292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 77262
Obelix



“Żywi zamykają oczy zmarłym.
Zmarli otwierają oczy żywym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Vit82 - może jestem głuchy ale od 3:10 nigdzie nie słyszałem jak tłumaczy ten tatuaż, może ktoś w jednym zdaniu streści dlaczego ma nazistowski symbol na klacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten cały Ben Langman przeciwnik AS-a swietnie mu sie wykrecał, ale ani na chwile nie realnie nie zagroził poddaniem. Wiec moze czas aby taki Saidov dostał Malvina. Albo niech czeczence walcza z ruskimi. To bedzie jadka. Nich K%L zrobią Kharitonov- Khalidov to by byla rzeznia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC ON FUELTV 10 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Nogueira vs Werdum - wyniki

WHEY premium