SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 23 - wyniki i dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
racja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
nienawidzisz mnie, bo jestem czarny!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 338 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14298
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
Zdjecie Seana z jego profilu na twitterze z 26 maja, Jak widac ciezko pracowal przed tak waznym pojedynkiem w jego karierze

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wpadł do Polski nie trenując - bawiąc się dobrze pijąc drinki, poddał Pudzille w 2 minuty robiąc przy okazji autoreklame.. i teraz pewnie rucha kejesdablju ring girls.. Dat life!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Wygrał życie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 222 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8573
Kiedy on wyszedł na ring odnioslem wrazenie ze to totalny ogorek jednak naszego mariusza poddał jak dziecko ;) Co było z ta videokonferencja mameda ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 409
No co do tatuaży to McCorkle mówi coś, że to pretoriański, że miał tam też imię żony chyba byłej, ale coś domalował, żeby go nie było widać, a tak w ogóle to jego prababcie dwie były Żydówkami i to nie jest nazistowski orzeł więc to chyba kończy temat ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2292 Napisanych postów 14689 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97980
wywiad z Martinem Lewandowskim żenada on się dziwi, że ludzie PPV nie wykupują jestem ciekaw kogo on zakontraktuje lepszego jak te PPV więcej ludzi wykupi - oni większość odkładają na spokojną emeryturę i na j**aną oprawę gali, która mi lata koło dupy.. bo przecież swoim gwiazdom nie ściągną kogoś lepszego..
Co mi z 200k wykupień PPV skoro Pudzian nie dostanie Sylvii, który jest w ch** lepszy niż McCorkle, bo będzie miał 2 porażkę z rzędu, Bedorf nie dostanie Kharitonova czy Arlovskiego albo kogoś w ten teges.. Mamed dostaje albo jednowymiarowców albo rywale są short notice - jakoś o Lombarda się wcześniej nie starali - teraz stawiam, że Shlemenki nie będzie, Materle w ch**a robią zamiast mu zrobić rewanż z Cyborgiem to mu tają odpady po Mamedzie. Jeszcze jakiś freak fight będą robić z jakąś babą nie pamiętam jak się nazywa. Koło dupy to mam nie sram kasą i sobie na streamie oglądam a za te 40zł zrobiłem z kumplami sobie kebaby własnej roboty (polecam) wypiliśmy piwa, zjedliśmy czipsy i wyszło po 15zł a stream działał nieźle tylko połowe walki Materli zchrzanił..

ja ich mam w dupie (K&L) i za nic im nie zapłace z resztą kasą nie sram a abonenci cyfrowego polsatu płacą za abonament to jeszcze za PPV mają płacić lol.

Jakby nie było czegoś takiego jak stream to bym sobie na następny dzień obejrzał i mnie to rybka.

Zmieniony przez - Steven0 w dniu 2013-06-10 12:57:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Steven0
Kowalkiewicz świetnie! Tylko z kim ona teraz będzie walczyć!? ma dziewczyna talent
Ja bym ją zobaczył z Joanną Jędrzejczyk :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC ON FUELTV 10 LIVE

Następny temat

UFC on Fuel TV: Nogueira vs Werdum - wyniki

WHEY premium