SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 21 - wyniki i dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 270 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9947
Poziom sportowy dobry bez dwóch zdań. Co do walk:

1) Aż mi teraz wstyd po tym co napisałem odnośnie uczynienia tradycji z zestawiania obcokrajowców na KSW To co pokazali Horwich i Tery to tarło. Martin bawił się w sprowadzanie gościa z czarnym paskiem, a ten z kolei nie wiedział czym by tu poddać rywala. Wreszcie grad niszczycielskich ciosów zakończył męki Martina Ogólnie kawałek na wejście Horwicha idealnie wprowadzał do klimatu tego pojedynku

2) Dziewuchy młóca pierwsza klasa. Co się działo w stójce chyba nie wymaga komentarza. Myślałem chociaż że kontrola w parterze i suby będą na korzyść Pauliny ale Karolina to chyba fighterka kompletna Po walce wyglądała jak by wróciła ze spaceru z pieskiem, a przez całą walkę inicjatywa była po jej stronie. Chojnoską chyba w finale zajedzie jak po 30 s walki z Suską sina była

3)Strus może bez fajerwerków, ale dobra stójka pełna kontrola walki. Nie wiem czy to był dobry pomysł Krzycha z tym powrotem, ciągle tylko kontuzje, a pasa po który wrócił IMO i tak już nigdy nie odzyska.4)

4) Szkoda Kornika bo Jewtuszko jakoś nie do przetrawienia dla mnie. Alien był bardziej ostrożny w stójce, łapy już wysoko tym razem trzymał no i skończył w dobrym stylu - trzeba mu to oddać.

5) Aslan mnie wyjątkowo w pojedynku z Borysem zaskoczył. Dobry gameplan no i siłowo zdominował takiego zapasiora jak Borys. Może wyniki jego walk tego nie oddają ale kowadło ma w łapie.Zastanawiam się tylko czy to Borys był tak słaby (przereklamowany?) czy Aslan w tej walce aż tak dobry?

6) Jak Wallace zaczął froterować brodą ring to widziałem że "to już jest koniec..." Ciekawe czy Cipek ruszy wreszcie na podbój Hameryki?

7) Walkę wieczoru jakoś dziwnie mi się oglądało. Raz próba supermana, dwa prujące powietrze spinning back kicki, przyjacielskie "stuknięcia" trochę jak walka pokazowa, ale finał jak zwykle w stylu Mameda.

Zmieniony przez - megalodon w dniu 2012-12-02 11:43:41

"Po dobrej wódzie lepszy jestem w dżudzie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
martin wyglądał jakby wp*****lał massacre widać ,że nie jego kategoria ipo ch** się pchał w grappling. Po materli w ogóle nie spodziewałem się ,że może znokautować Wallace. Niech leci szybciutko do UFC.
Ja jestem pewien ,że Materla prędzej wyjedzie teraz do UFC niż mamed...Nie zdziwiłbym się gdyby już telefon dostał od silvy...

Khalidov zastosował najlepszą taktykę na takie tyczki czyli okopać.Grove powiedział ,że Khalidov kopie jak wół.Realnie to może KHalidov w Dream zawalczyć i to by było na tyle.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
Panowie jak wyglądają testy antydopingowe na KSW? Robią je wogóle czy to nie wymagane?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
jakie testy antydopingowe. Testy to robią jedynie komisje w USA. ewentualnie jak gala w brazylii czy coś to UFC może zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
stą ta róznica sił u niektórych. hehehe. tragedia. Szkoda Borysa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
a co myślisz ,że borys na kretce jedzie?

Steven poj**ało mi się z chojnowską która dostała propozycję od invicty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
nie ważne kto. napewno nie Borys. ale nie wierze ze w niektórych walkach lub galach osoby padają pod koniec pierwszej rundy a na wczorajszej gali nawet kropli potu nie było a predyspozycje bombowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ze niby po koksach sie nie pocisz? heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
co ma koks do potu? człowieku o czym Ty piszesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 177 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 793
o bożę grócha. za płytko to wziąłes. :) Pot ma tu funkcję metaforyczną. brak zmeczenia, zadyszki ciągła szybkośc, cardio i siła. nie obwiniam nikogo tylko poprostu mówie ze na ksw nie ma testów i troche źle
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KSW 21 - dyskusja na żywo

Następny temat

bonusy po ksw21

WHEY premium