SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67507

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Piszcie tutaj żeby już nie spamować lajfa.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 578 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6237
Ogólnie widać że Pudzian nabrał troche pokory przynajmniej przestał rozrywac koszulki, ale tak jak napisałem wczesniej teraz głównie powinni trerzy popracować nad jego siłą uderzeniewą bo ta jest kiepska ewidentnie widać że jego ciosy nie robia krzywdy nie zrobiły jej ani Najmanowi ani Eschowi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 462 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12181
myslalem że walka będzie troche dłuższa, czekałem 4 godziny na minute walki

Na chvj mi podpis?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 6151 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64148
Kpina jeśli chodzi o hymn, szkoda mi Butterbean'a i wstyd mi za polaków i za tego łebka który ośmieszył sam siebie próbując zaśpiewać hymn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1639 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 12110
Zdecydowanie widac ze sie ogarnal od ostatniej walki nawet ta stojka nie wygladala juz tak tragicznie (bylo nawet jedno niezle zejscie z lini ciosu po tym jak sie nadzial na 2 lewe proste) no i zrobil taktycznie idealnie to co mial zrobic i wygral bez problemu.

Hejterzy beda niepocieszeni No chyba ze sie czepia ze Krystian falszowal przy slowianskim wietrze



Zmieniony przez - Piorunos w dniu 2010-09-19 01:02:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Aż się zaniepokoiłem jak zjadał te lewe...

Ale potem Słowiański Wiatr w żagiel

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 504 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6143
Slaet - Najman - brawa dla Przemka. Pokazal, ze ma jaja. W tym boksie Najmana to chyba za duzo techniki nie bylo? Saleta przetrwal, pozniej ladny reversal i duszenie. Mam nadzieje, ze Najman skonczy z ta szopka.

Blachowicz - KLASA, niech ucieka z tego kraju, Ameryka czeka.

Kulak - Dowda - zasluzone zwyciestwo Kulaka, juz w podstawowym czasie wygral, niepotrzebnie na sile przedluzano walke. Brawa dla Dowdy za dogrywke, w ktorej ledwo oddychal.

Pudzian - BB - do przewidzenia, moj scenariusz sie sprawdzil. BB oszczedzal prawego sierpa, bo nie chcial zrobic Mariuszowi krzywdy. W koncu Pudzian to jego zawodnik. Nie ma sie czym podniecac, lewe proste na twarz Pudziana wchodzily gladko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Niech ktoś wrzuci zdjęcia tych wszystkich dziewczyn, zawsze jakiś wyższy poziom rozrywki.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
popieram , daje soga za fotkę czarnulki ringowej. zakochałem się
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Walka Pudziana ustawka, widać było nawet po reakcjach po walce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1401
Ja powiem tak...

Wszystko układa się w jedną spójną całość. Co pokazał Mario ?
- walka zakończona obaleniem, takim samym który mogliśmy zobaczyć na treningach, co wydaje się trochę dziwne.

-treningi wydolnościowe, kondycja, wytrzymałość ? Ja jakoś nie widzę zmian, 60sek walki i Mario dyszał jak po Najmanie

-gruby, zero jakiejś reakcji. Nie bronił się ani nie atakował.

Gruby ma niby 90tys zł. Ale tak naprawdę ma z tej przegranej jeszcze większy profit. Czemu ? Mariusz wraca do Moosin, a dalej pisać chyba nie muszę...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ksw] Maciej Górski Vs. Kazuki Tokudome [Video]

Następny temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

WHEY premium