SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 462 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11585
Mateusz Krautwurst - gościu od hymnu USA

Pacjent17

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie ma już życia typek hahaha

Zwijam do spania. Papa

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-19 01:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Mi sie podoba

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Puar, a tak szczerze to broniles ze mna Pudziana, a teraz jestes hejterem i to troche jest smieszne...

Nie jestem żadnym hejterem, dalej lubię Pudziana i cieszę się, że wygrał, chociaż rozsądek mówił mi, że to Butterbean okaże się zwycięzcą... ale coś łatwo poszło.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644
Zioło kiełbasa...

To może trochę wyjaśnić.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
****a, żeby dać się skończyć takim duszeniem, to trzeba być totalną cipą. I to chyba podsumowuje Najmana Brawo dla Przemka, który zamknął gębę temu *****owi.

Błachowicz niech ucieka za granicę, najlepiej do USA - już chyba pora pokazać tam co potrafi. Zdecydowanie najlepsza walka wieczoru.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Puar, kiedys razem bronilismy, iracjonalnie Mariusza. A teraz czytam twoje wypowiedzi i troche mi zal tych straconych chwil

Push The Limits!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Jeszcze jedno! Najman chyba ma Pudziego wytatuowanego na lewym ramieniu. Dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 706 Napisanych postów 4378 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 75792
A mnie Najman pozytywnie zaskoczył.
Poszedł do przodu dał, Salecie kilka razy po ryju, przegrał nie dlatego, że Saleta był lepszy, tylko przez ujemną znajomość parteru.
Saleta pokazał się jako wieśniak, burak i cham, sprzedanie Najmanowi liścia po przerwaniu walki było żenująco wsiurskie. Szkoda, że nie pozwolili Najmanowi zatłuc go w dosiadzie, bo Saleta był bezradny jak ryba na pustyni.

Wydymali Reeda z wynikiem. W finale hitlerowiec skopie Górskiemu zadek, choć KO Górskiego na Japończyku bardzo ładne.

Pudzian - Butterbean: ustawione jak c***. Pudzian bił w parterze byle swojemu przyszłemu promotorowi krzywdy nie zrobić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 4826 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38020
Tez to zauwazylem., wie co dobre

Push The Limits!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ksw] Maciej Górski Vs. Kazuki Tokudome [Video]

Następny temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

WHEY premium