SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67476

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
no i zaczyna sie szopka od nowa :-/

tja! żałosne... najpierw mówił że pudzi bije jak baba a teraz że pudzi jest super hiper mega
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
i znowu te 2 lata, co to za przekleta liczba

Juz wiem!

Pudzian i Butterbean wiedza, ze efektow nie bedzie ani teraz ani nigdy, ALE!!! za 2 lata ma byc koniec swiata i na to chyba ci Panowie liczą

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na tym treningu Sappa wrażenie w sumie zrobiła na mnie siła jego kopnięć (żadna nowość przecież) . Stójka wolna prawie tak jak Pudziana.
Ale faktycznie , Sapp pierd....cie miał straszne!
Ale cardio również... Ale i tak lepsze od Pudziana.
Nie mieliśmy okazji zbytnio sprawdzić szczęki Pudziana. Parę ciosów z Sylvią wyłapał, ale nie takich konkretnych.
Sapp jak juz wyłapał w K1 to tańczył jak Saleta na lodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Noo koniec świata jak nic będzie!


Baterbin ale pjerdolisz. Wiedziałem, że tak będzie. Praktycznie oddane zwycięstwo Mariuszowi. Gadki przed walką, teraz gadki po walce i z Pudziana zrobi żyłkę złota.. Będzie opowiadał jakie to postępy robi, że rozłożył jego super boxera w kilka minut.

Money, money, money, money

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2010-09-22 09:02:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
A czego sie spodziewaliscie. Przeciez mowilem wam. ze wynik juz jest znany i trzeba obstawic wygrana Pudziana u bukow. Kurs na bet-at-home byl 1,4 wiec co nieco zarobilem.

Ogolnie gala na + ale extra fightow nie bede komentowal bo ich zadaniem jest tylko przyciagniecie przecietnego Kowalskiego, ktory o MMA nie wie nic. Nie ma wiec co oceniac freak showow pod wzgledem sportowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Spokojnie, panowie, następna gala KSW będzie ponoć już bez freaków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Moje wnioski takie:
- Pudzi i BB: walka ustawiona

- Najman i Saleta, ta walka dała sporo emocji, widać było, że Najmanowi zależy, ale oprócz chęci trzeba posiadać też jakieś umiejętności. Saleta zachował się paskudnie, tak naprawde uratowała go decyzja sędziego o podniesieniu walki do stójki, no i ten liść na końcu i szydzenie z Najmana. Dało się zauważyć, że to facet z zaburzeniami emocjonalnymi.

- fin: podobał mi się jego wyraz twarzy, jakby szedł na wojne, widać było u niego za***iście silną psychike w czasie walki, do tego świetny parter jak dla mnie, opanowanie, chłodna kalkulacja, małymi kroczkami dążenie do celu jak w szachach. Bardzo dużo myślał na ringu i wiedział co robić. Chciałbym zobaczyć tego kolesia na KSW 15.

Zmieniony przez - lewylife w dniu 2010-09-22 09:45:29

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chciałbym zobaczyć tego kolesia na KSW 15. - to prawie pewne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
W sumie racja heheh, ma być finał, ale nie daje polakowi zbyt duzych szans.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja również
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ksw] Maciej Górski Vs. Kazuki Tokudome [Video]

Następny temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

WHEY premium