SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

DREAM 6 - dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Dwie rzeczy:

Crocop IMO tą walkę by przegrał, gdyby nie te kopy w jaja... Overeem zdominował go bardzo, Crocop nie miał pomysłu na walkę, poza walką w dystansie, w zwarciu i parterze Mirko jest bardzo słaby i wątpie by coś osiągniał szczerze mówiąc więcej w mma niestety...

Gegard wygrał moim zdaniem fuksem Na 10 walk Jacare by wygrał z 8, 9 przewagę w parterze miał ogromną i jakoś szczególnie dobrze przed obaleniami Jacare Gegard się nie obronił. Ale wszedł fartem kop z dołu i Jacare poległ...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 613
Zgodzę się z poprzednikiem.
Co do Mirko to powiem tyle że był i jest dobrym fighterem czy będzie jego ''wielki powrót'' czy nie ? Nie wiem ... ale moim zdaniem UFC to nie jest coś dla niego. Wolałem Mirko w ringu a nie w klatce ;/
Ale nie powiem wiek daje się we znaki ... Człowiek się spalił po prostu ... choć może coś jeszcze pokaże w dalekiej przyszłości.
Osobiście dla mnie Mirko jest i będzie najlepszy ... (On nie musi zawsze wygrywać!)

Ten sport jest lepszy niż sex .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8207
gerard wygral zasluzenie-jest lepszym zawodnikiem mma, bardziej wszechstronnym, ma dobra stojke, bardzo dobry parter i ma ogromne doswiadczenie mimo 23 lat tylko. jacare nie tak latwo poddalby musasiego, wczesniej nie poddal millera. jest tez swietny ale za malo wszechstronny by byc championem poki co. z musasiego beda ludzie-w tym wieku juz jest na szczycie
cro cop-wieli zawod, malo co pokazal, nie radzil sobie w klinczu, nie trafial, 1 middle kick mu wszedl tylko
cieszy wygrana w dobrym stylu kharitonova-znow dal lekcej boksu. ciekaw jestem z kim zawalczy fiodor na gali noworocznej bo to ze zawalczy jest chyba na 99% pewne.

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12840
Crocop - Overeem
tak jak się spodziewałem, Mirek od dłuzszego czasu ma tendencje spadkową i jest cieniem samego siebie. Overeem miał walkę w kieszeni, a przez swoją głupotę N/C

Kharitonov - Ambriza
z takim wynalazkiem trudno, żeby nie wygrał.

Jacare - Manhoef
każdy widział ich w finale, a tu zonk.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 308 Napisanych postów 2583 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34961
sa gdzies walki? sa gdzies oficjalne wyniki?

Ulubieńcy: Cain Velasquez, Mark Hunt, Luke Rockhold, Genki Sudo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Mam nadzieję, że będzie rewanż Jacare - Mousasi niedługo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 782
zgadzam sie z greg 82 chcialem to samo napisac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Wrzucę na megauploada 4 ostanie walki, to Wam pośle tutaj.

Co do walki Mirka z Overeem - mimo, że jestem fanem CC - to mam obawy, że walka mogła się skończyć źle dla niego.

Pozdro

edit:
http://mma-core.com/videos/_Mirko_Crocop_vs__Alistair_Overeem_DREAM_6?vid=10001753&tid=100
Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-09-23 15:31:16

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2008-09-23 15:45:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 389 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13266
Wyglad praktycznie ten sam , ale to juz nie Cro Cop .

Będę niszczył, będę lepszy, będę pierwszy, będe większy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Każdy ma raz lepszą, raz gorszą formę. To jest tylko człowiek przecież, i każdy jakby dostał tak po nabiale, to by zdychał.

Ja po cichu wierze, że się zmotywuje i następna walka Mirko bedzie dużo lepsza.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1447 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13029
właśnie jestem w trakcie oglądania walk... co do CC v Overeem - napisze tyle że Mirko Filipovic to już nie Cro Cop. Cro Cop którego znamy z Pride. Overeem mógł spokojnie to wygrać, a nie głupio doprowadzić do no contest...

Kharitonov - Ambriz
żadnej niespodzianki, Jimmi praktycznie nic nie zrobił, a rosjanin na luzie wygrał walke

Masakatsu Funaki - Ikuhisa Minowa
krótka walka na skętówki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 156 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1683
nie dziwie sie ze po ostatnim strzale w jaja dlugo nie wstawal. Powinni wywalic czarnego przez gorna trybune.

Mirko slaby.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fedor wydał książke

Następny temat

DREAM 6 - wyniki

WHEY premium