SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KSW 14 - dyskusja po gali.

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 67480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 838
LosoS1 pisze: "Doszly mnie sluchy ze nastepnym przeciwnikiem Najmana na Ksw ma byc brat mariusza Krystian !! <szok>"

Tak i sam sobie będzie piosenkę na wejściu śpiewał...

Wszystkie walki były na poziomie oprócz dwóch, tych na które przyszło większość ludzi.
A tak chciałam żeby Dowda wygrał, ale niestety ;)

Każdy coś w życiu ukradł - jak nie ręce to myśli wędrowały po półkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak i sam sobie będzie piosenkę na wejściu śpiewał...

Przecież Mario też jest w zespole
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2464 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31970
http://cgm.pl/video,11211,1_na_1_artur_rawicz_vs_waldemar_kasta_czesc_4,video.html

Kasta o KSW dlaczego biora Pudziana Najmana itd.

Palą to muzycy, nastolatki i dorośli
Urzędnicy i graficy, żony, matki i filmowcy
Palą biznesmeni, starsze laski, młodzi chłopcy
Nikt jeszcze nie poszedł do ziemi, od tej trawki, coś ty?
Palą ją dewotki, heretycy nie chcą słyszeć
Że to z czym kręcą jointy przestanie być narkotykiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ogarnięty koleś. Yo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 105 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 838
Ktoś z wyraźnym zaceszeniem napisał takie coś "Sylwia Ciesielska - [bydgoszcz.gra.pl/dziewczyna_miesiaca-30,sylwia-ciesielska.html]
i czarnulka - Luba Malo [http://www.polskieradio.pl/sport/wiadomosci/artykul186884,7.html] src="../../buziaki/28.gif" align=middle>"

Jeżeli mężczyznom podobają się takie dziewczyny - tandeta spod rynku sprzedająca lakiery, to ja wpierdzielam w kosmos i nie wracam. Ale to taka moja mała dygresja

Każdy coś w życiu ukradł - jak nie ręce to myśli wędrowały po półkach.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1840 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 73449
to ze sie podobaja to za malo powiedziane, rzeklbym ze

"Z.A.J.E.B.I.SCIE sie podobaja, mi tam staje, nawet jak ogladam fotki na kompie "

masz odpowiedź jak jest naprawde, mysle ze nie jestem jedyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 109 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8466
to milego, kosmicznego zycia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
No tak - mogli dac jakies panienki w rozciagnietych swetrach i okularach wprost z asp %) Byly cycki, zgrabne tylki i nie glupie mordki, czyli to co wiekszosc lubi najbardziej %) To ze to plastik, tandeta i silikon to nic - nikt nie chce z nimi sobie ukladac zycia, a jedynie popatrzec (no moze walnac pamieciowe jak podejrzewam kolega nieco wyzej %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Radziłbym popatrzeć nieco z prawo tutaj "afera z seksowną reporterką..."


Tipsy mozna zdjąć, makijaż można usunąć ale ładne buzie i kształtne ciała podobają się zawsze...
I nie tylko z farbą i tandetą... np fantazja z seksowną bibliotekarką też nie jest zła

Zmieniony przez - tygrum w dniu 2010-09-23 00:08:39

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1731 Wiek 24 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 23497
Bojka6 Jeżeli mężczyznom podobają się takie dziewczyny - tandeta spod rynku sprzedająca lakiery, to ja wpierdzielam w kosmos i nie wracam



nara żegnam wypad sio homoseksualisto/zazdrosna kobieto*

*niepotrzebne skreślić

---

ringowe girls to nieodłączny element gal sportów walki i niech tak zostanie na zawsze. tutaj włodarze ksw plamy nie dali a nawet nas zachwycili za co im chwała
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[Ksw] Maciej Górski Vs. Kazuki Tokudome [Video]

Następny temat

KSW 14: Dzień Sądu - VIDEO Z WALK

WHEY premium