SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WEC 36 - dyskusja po gali

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 870

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17833
Filho Widać, że depresja zrobiła swoje, tragicznie się zaprezentował i widziałem to na słabej jakości filmiku: on tam gadał sam do siebie czy coś? Bo komentatorzy coś tak mówili jakby: do kogo on mówi?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 151 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9823
Filho dal dupy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 368 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8207
ogaldnalem 2 walki i oto co mi przychodzi na mysl:
Filho-zal patrzec niedosc ze nie zrobil wagi( 5 funtow nadwagi) to zaprezentowal sie tragicznie-za przeproszeniem wygladal jak zul spod budki z piwem. az sie nie chce wierzyc co wyprawial 3 lata temu. jednym slowem tragedia tym bardziej ze nie walczyl z nikim groznym. btw ogladajac filho mam spore obawy o to czy arona kiedykolwiek zadecyduje sie walczyc w ufc czy wec. nowe wymagania dietetyczne nie sluza tym panom.
Faber- ten z kolei walczyl jakby sie naspeedowal przed walka. glupie nieprzemyslane ruchy niczym z cyrku akcja po ktorej zaliczyl glebe wrecz komiczna-az sie zastanawialem co ja ogladam? ale dobrze bo nigdy go nie lubilem a ostatnio urosl wokolo niego mit niepokonanego. to tyle mych wrazen po tej uroczej gali.

Zmieniony przez - koshik w dniu 2008-11-06 12:12:01

BRING ON FEDOR
hit me as hard as you want to be hit

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 976 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12840
Filho zaprezentował się tragicznie. Widocznie nie doszedł do siebie po tej kvrewskiej chorobie jaka jest depresja i oby ona mu się po tej przegranej nie pogłębiła
Ogólnie kilka ciekawych pojedynków.

Zdejmuje buty, sram w ich łazience i nalewam sobie szklankę wody.
Czuje się komfortowo w domach innych ludzi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 526 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6494
mnie to wyglada na schizofrenie raczej a nie depresje ...

p.now.77@wp.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 93: Dublin - 10tys biletów wyprzedane w 2 tygodnie!

Następny temat

Czy trzeba coś umieć.

BF