SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA-Jak to działa?A może nie działa?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10119

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Docent, kreatyna zwększa pulę magazynowanej i dostępnej energii dla mięśni i wogóle dla całego organizmu, w ten sposób wydatnie przyczynia się do zwiększenia jakości treningu a także poprawia zdolność organizmu/mięśni/ do wzrostu, dająć również poniekąd jakby sygnał do wzmożonego anabolizmu/ budowy białek mięśniowych- a w konsekwencji oczywiście całych mięśni/.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
apo po co sie ścierasz? Już to byłop pisane na forum a dla tgo głąba Cykl Krebsa to niewsyatrczająco biochemicznie brzmi.Trza mu rozpisać szlaki czatseczki ATP na poziomie atomowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 28 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 289
Oj smalec ale mi dogadales z tym glabem, co za inteligetna riposta, oj winszuje, winszuje. Jaki ty sprytny jestes, jakie ciekawe argumenty wprowadzasz do dyskusji.Tylko ze prawda jest taka, ze tymi swojimi postami pokazujesz tylko poziom wlasnej inteligencji, zlosci cie to ze ktos chce prowadzic konstuktywna dyskusje w ktorej ty nie jestes w stanie przedstawic zadnego mądrego argumentu gdyż poprostu go NIE MASZ. Pewnie obce jest dla ciebie pojecie poszerzania WIEDZY(z tym slowem masz pewnie niewiele wspolnego).Wiec radzilbym ci abys zastanowil sie kto tu jest,jak to sam nazwales, glabem a nie niepotrzebnie polemizowal.

A teraz do osób które wiedzą co to inteligentna dyskuje. Czy możecie mi wskazać w taki razie, w którym momencie cyklu Krebsa ma brac udział kreatyna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
docent powiem ci tak
***ie mnie to jakie procesy zachodzą
w dupie mam to gdzie i jak wędrują jakies czasteczki
wazne ze odczuwam działanie kreatyny
dla mnie liczy sie praktyka a nie teoria
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 166 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1944
Docent ja Ci powiem tak: inteligencja nie polega na tym zeby ,mowic do innych tak aby nie do konca rozumieli co sie do nich mowi tylko tak aby wlasnie ZROZUMIELI i odpowiedzieli konkretnie na pytanie. Niestety w tym poscie nie wykazales sie inteligencja poniewaz przez swoja arogancje i pyszalkowatosc nie otrzymales i pewnie nie otrzymasz odpowiedzi na pytanie. Inteligentym nie jest ten kto ma dużą wiedze lub duzy zasob slow (ktorym tak lubisz sie popisywac) tylko ten ktory potrafi ta wiedze dobrze spozytkowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zgadza sie.
jako ciekawostkę dla Docenta powiem ze kreatyna wykazuje wplyw również na tzw. komórki peryferyjne przyczyniajac się byc mzoę do zwiekszenia ich ilości.
Reszty tłumaczyć nie będe bo jest wszystko na forum.
zdr.
ps. nawet w podwieszonych postach znajdziesz coś na ten temat.
zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 6469 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 39130
ruszyc sie nie chce tyłka pseuda inteligentowi zeby poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 11455 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 83143
Docent jakiej dyskusji .Tutaj z Tobą nikt nie dyskutuje bo ty żadnych argumentów nie przedstawiłeś.Zachowujesz sie pyszałkowato i jak kapryśna panienka która żąda czegoś bo jak nie to będzie płakać.Co do mojej inteligencji to nie martw sie Sylaby składam w miare szybko.

Popatrz sobie tutaj dziewczynko .Wydrukuj to i zjedź sobie na ręcznym przy lekturze.

https://www.sfd.pl/temat177321_strona1/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3524
mietki co rozumiesz przez "komorki peryferyjne"?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
na***alem sie nei panietam
sprawdz na stornie symbionet lubw opracowaniach na temat kreatyny
ch

Zmieniony przez - miętki w dniu 2005-07-23 14:26:31

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

A co myśliće o l-carnitine complex??

Następny temat

SERIOUS MASS OPTIMUM NUTRITION?

WHEY premium