SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KREATYNA 1987

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1679

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
Witam mam pytanie czy moge przyjmowac kreatyne w tym wieku?? moj rocznik to 1987 ??Jakie moga byc skutki przedwczesnego przyjmowania kreatyny??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 304
andrew - moze nie tyle branie odzywek w mlodym wieklu jest nie wskazane bo nic ci się przecież po gainerze nie stanie ale tu chodzi o to ze branie odzywek w mlodym wieku jak ktos zaczął dopiero treningi jest po porostu BEZCELOWE. JEST TO WYRZUCANIE PIENIĘDZY W BŁOTO. Jak chcesz tak robić to rób - a ja cię zapewniam że po gainerze nie zejdziesz na zawał serca i prostata ci sie nie powiększy.

Pozdrawiam

Der Sieg Ist Unser!

Der Sieg Ist Unser!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
na wszystko przyjdzie pora
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=115458


za wczesnie dla Ciebie na kreatyne!

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<

Zmieniony przez - Quart w dniu 2004-01-09 17:21:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 444 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7322
j/w

Na wszystko przyjdzie czas ;)

"The future is built day by day"

Czytelnik w dziale suplementacja :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
buahahaha ten post to kał moze mi powiecie ze nawet gainerow w tym wieku nie moge brac?? hahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36903
Zależy ile już ćwiczysz - jeśli jest to przynajmniej rok to czemu by nie :)

nie mów mi jak mam żyć bo za mnie nie umrzesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
cwicze 2 miechy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527
alez moooozesz gajnery,mało tego!- białko równiez! ale najpierw dowiedz sie co to jest gajner z czego sie "składa" pozniej dowiedz sie z czego "sklada" sie wszystko co spozywasz,czyli poprostu jedzenie.

Jak juz dojdziesz do tego ze w sumie to to samo ale wkoncu lepiej jesc proszek bo fajnie pachnie,ma rozne smaki! no i coll jest sie pochwalic przed kumplami ze "wdu... gajnera i przybrałes 10 kg" pozatym masz to w pudełku ładnie zapakowane cudny kulturysta na zdjedziu no i wsumie bedziesz byq a tymbardziej jak "połaczysz to z dietą" jak ktorys kolega poradził

wsumie to troche poczytaj jak juz pisałem,bo czasami mozna dojsc do roznych ciekwaych wnioskow,pozatym dobrze jest wiedziec co sie w siebie pakuje

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
Nie to tak sie sklada ze akurat wiem co to jest gainer ale po prostu nie lubie jak ktos mowi ze branie suplementow (wszystkich) jest w tym wieku nie wskazane. Widze sklad i wiem ze w pokarmie mam to samo ale przeciez w jesen dzien z pokarmu nie wyciagne 130 gr bialka wiec dlatego trzeba uzupelniac gainerami itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
Quart wydaje mi sie ze lubisz nasmiewac sie z mlodszych od siebie ale nie jestem glupkiem i w miare dobrze znam sie na odzywianiu i skladzie roznych produktow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2466
Nie wiem jak ty ale ja nawet nie pomyslalem o tym zeby chwalic sie takimi rzeczami kolegom. Moze znasz to z doswiadczenia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 78 Napisanych postów 25514 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 110527

nara

p.s.
nie kłam wiecej ze cos wiesz jezli tak nie jest

-=[ BEZWZGLĘDNY SZATNIARZ ]=-
Jeżli ktoś robi coś inaczej niż Ty,albo nawet inaczej niż wszyscy,bo "tak mu się podoba", nie próbuj narzucać mu swojego zdania tylko dlatego że postępuje inaczej niż reszta.
Być może dzieki temu jego życie potoczy się tak a nie inaczej...i nie będzie tak banalne jak Twoje czy "większości" - >ZłTA MYŚL Quart`a<
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

wytłumaczcie o co w tym chodzi

Następny temat

Z czym...

WHEY premium