SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTUZJA PRZEDRAMIENIA

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1941

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
witam

Mam taki problem... Od jakiegoś czasu robiąc biceps pobolewało mnie lewe przedramie w trakcie cwiczen ale ostanio to sie nasililo i przenioslo rowniez na przzedramie prawe. Bol jest od strony wewnetrznej i prawde mowiac nie wiem czym jest spowodowany???!!!
o Trenigu samego przedramienia poki co moge zapomniec bo bol jest niedozniesienia!
Czy to jakies naciagniecie miesni?
Moze trzeba unikac w takim przypadku jakis cwiczen?

Jak ktos ma pojecie, badz mial podobny problem to prosze o rade pozdrowionka

II---II GIM II---II

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
przy jakim cwiczeniu?
przy kazdym?

zwroc uwage czy nie sciskasz za mocno sztangi

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
ogolnie na biceps najmniej mnie boli jak robie hantelkami sztanga czy na wyciagu obiema rekoma jest tragedia.... a jak moge nie sciskac sztangi na ktorej jest 60kg obciazenia:/// nierealne hehe

II---II GIM II---II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598

sztanga prosta? sprobuj zmienic na lamana

nie chodzi o zaciskanie na maxa...tylko o dobry chwyt

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 358
na stojaco robie tylko lamana ! ogolnie rzecz biorac wlasnie nie mam pojecia co to za bol ale maskara robic robie swiczenie ale toz po nie moge wyprostowac nadgarstkow masakra!

II---II GIM II---II

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 325
mam dokładnie to samo. najbardziej boli jak cwicze biceps na modlitewniku. najgorszy jest moment jak koncze serie zwalniam chwyt i otwieram dłon, masakra!

Piteros

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
za mocny chwyt
sciskacie na maxa sztangielke
a pracowac ma biceps

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 187
mja takie coś miałęm i w skutek przetrenowania poprostu, odłozyłem sztange na tydzein kupiłem maść i przeszło i jes git.

"charakter z ulicy przenosisz na mate..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 511 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8504
hmm ja mialem podobnie ale to przez kontuzje nadgarstkow, rozgrzewajcie dluzej nadgarstki i przedramie przed cwiczeniem, stawy lokciowe tak samo, pozatym sztanga nie podchodzi mi pod cwiczenia bicem wlasnie przez rozne tego typu motywy z bolem, wole hantle.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UDERZAM PO RAZ DRUGI / do oceny ...

Następny temat

Naprawdę twardy trening na siłe i wytrzymałość

WHEY premium