SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONTROLA INTERNETU PRZEZ RZĄD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 15358

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
ten świat jest strasznie po***any .... oglądnijcie sobie zeitgeist i zeitgeist audentum sie przekonacie co to jest świat i jakie bzdury od początku narodzin wciska się każdemu

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6066
MASONERIA rzadzi swiatem i tu mamy tego skutki

WSZYSTKO ALE Z GLOWA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
damianhh prawda! Ja proponuje zapoznać się z TOR-em
linux http://www.ubucentrum.net/2008/07/instalacja-tor-i-proxy-czyli-anonimowe.html
Winda http://www.sciagnij.pl/programy/p/Tor_for_Windows/6064 
Troszku net zwalnia, bo tor działa na zasadzie takiej że zmnienia ci ip na całkiem inne. Sprawa prosta instalojemy tora zakładamy konta mailowe i mogą nas cmoknąć w nieobtartą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
SHIELD przecież napisałem że techniecznie nie jest to problemem jeżeli wpółpracuje operator. Jeżeli nie współpracuje jest problem. Czytaj ze zrozumieniem. Być może operatorzy współpracują z organami ścigania i pozwalają na podsłuch bez zgody sądu ale ja się z taką informacją nie spotkałem.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-04-13 08:07:01

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
shield ja to już widzę w trochę innych kategoriach
praca "na czysto" (czyli to wszystko co robili do tej pory, ale nie do końca zgodnie z prawem) do dopiero wstęp do całego układu kontrolowania społeczeństwa
poczekaj i popatrz co będzie dalej (liczę że jesteś stosunkowo młody zważywszy na dział i zainteresowania i podejście)
... do kontrolowania społeczeństwa które nikoniecznie będzie się zgadzać z poczynaniami rządu
ale bunty raczej niewiele zdziałają ...
osoby nie chcące się poddać np zaczipowaniu będą poza nawiasem społeczeństwa
brak zarobków, brak aktywnego życia, brak perspektyw ... i myślisz że co zrobią? stworzą zorganizowany ruch? za co? i dzięki czemu by prosperowali?
dostosują się ... i wtedy jak państwo zobaczy, że ma pełną władzę to się będzie działo ...

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 979 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15212
Polecam również obejrzeć : Endgame oraz Terrorstorm, troche rozjaśnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Saddath fajna teoria spisku hehe ale wiesz nie trzeba się czipować przecież jest pesel. Możesz sfabrykować swój zgon i być poza nawiasem społeczeństwa. Tylko że wtedy nie dostaniesz kredytu, nie kupisz komputera i opłacisz rachunku za net i nie posiedzisz na sfd. No chyba że się wepniesz z lapciem sąsiadowi i połączysz 0202122 hehe. Sąsiedzi kochają pajęczarzy

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
Widzialem wszystkie te pozycje ktore wymienialiscie,jak rowniez filmy co wspomnial Sadam o czipach,te akurat sa na utubie i niewesolo to wyglada.
Nie zgodze sie czipowac,niech mnie wydala ze spoleczenstwa.
EU to jest koszmar,ale ludzie mysleli ze bedzie fantastycznie-czasy prl-u byly renesansem polski a nie obecne.zgladza nas.

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Jak państwo już przejmie kontrolę absolutną to zgładzą nas małe 2-letnie japońskie terminatory z tąd:
http://www.fkn.pl/1,460,1950863,1,wiadomosc.html 

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 15896 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79818
Saddath fajna teoria spisku

ja bym tego tak nie nazwał ...

a co do czipów to już za parę lat będziesz z jednym chodził w2 dowodzie

a potem jak to mówią już będzie z górki ...

a kim Ty jesteś żeby oceniać innych ... | http://asset.soup.io/asset/0468/9962_a069_500.jpeg
rusz głową ... póki możesz
mania mniejszości ... :-/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co myślicie o tym zestawie...

Następny temat

Doping..

WHEY premium