SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS 1

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 19396

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
a juz myslałem ze na wyprostowanej rece ~40cm
widze ze musze sie wziasc za siebie a zwlaszcza za przedramie
j tam w marcu sie redukuje a ty Mc?
twojemu bf tez by sie przydało troche zjechac
Jak wole katujesz przedramie?
pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
troche juz zjechalem z bf... do 19% teraz lekka masa przy utrzymaniu bf, a w maju redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176


Heh to moje . 15 lat , staż 3 miesiące tylko mnie nie zjedźcie , sory za jakość ale musiałem skrócić i jakosc mi smiesznie przedramie zmniejszyło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
jest dobrz e power
tu cie nikt nie zjedzie a wogóle łap soga
ja w marcu sie redukuje Mc zamierzam dojsc do 11%bf a moje foty pewno widziałeś
kupie se thermal i Nitro2 i heja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203




Pierwsze ujęcie na 3/4 kablach. Drugie ujęcie do zobaczenia jaki mam chudy nadgarstek... Same ścięgna :( Pierwsza fotka robiona od góry, zobaczcie sobie ,że od połowy przedramienia rozpoczyna się gul (z kamerki przed chwilą) Fajnie wyszło ^^



Zmieniony przez - Kwic w dniu 2007-02-16 23:43:23

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 793 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34176
Kwic za...biste przedramie dał bym soga ale nie mam abona więc duchowy ino ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
przedramie na maksa pociachane!
łap za nie sogacza
swoja droga bardzo dziwny masz ten nadgarstek
troche to smiesznie wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1137 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13203
power15- thx ^^
wawek- "troche to śmiesznie wygląda" > Wiem

Moje p4p:
- Anderson Silva
- Jones
- GSP / Aldo

Favs: A. Silva, Rashad, Shogun, Fedor,t he Reem, Palhares, B.J. Penn, GSP, Machida, Aldo, Jones

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1133 Wiek 31 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16628
obwiązałeś tak ze krew nie dochodziła chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 382 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13383
kwic az ci zazrdroszcze bf
redukowałes sie?
czy masz juz taki od urodzenia? bo ja zaczynam reukcje od marca zalezy mi na tym zeby sporo fatu zrzucic jak znasz dobre sposoby to mów
ja zamierzam zrobic tak: aeroby+dieta+efedryna+inne sumplementy (Nitro2+thermo speed extreme+ZMA+tran+omega3+Centrum (wszystkie minerały&witaminy )
mam nadzieje ze sie uda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

16. 06. 2007 WL NASIELSK ZAPRASZAMY!!

Następny temat

KONKURS 2

WHEY premium