SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6101

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Pepe wygrał towar e to Gratulacje !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
kamikaz juz mysalem ze napisales ze oddasz w rece zainteresowanych odzywke

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
Przyznaję, mordę mam nie ten teges, ale to nie powód by od razu zakładać takie drastyczne odchylenia... "Mój Ci on!"
Swoją drogą skoro to preparat w sporej części ziołowy, z niewielką domieszką cukrów to czy oby na pewno IHS życzy sobie opinii o smaku?

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
DORAFIT I.H.S. TEAM
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1551 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3565
Mi smak bardzo odpowiada, ale chyba nie jestem najlepszą osoba do wyrażania opinii na temat smaków, bo moje kubki smakowe są juz tak wyposzczone że prawie wszystko mi smakuje

Grunt,że produkt naprawdę działa.


Wkrótce kolejny konkurs :)

Chłopaki, swoje wrażenia opiszcxie nie w tym temacie,ale w temacie o IRON PUMP EXTREME, oki? :)

IHS TEAM
Ekspert IHS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 2977 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 68706
te wkrotce to mam nadzieje ze wkrotce bedzie

"No explanation needed.. 2018 will be nothing but HUGE .."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
czekamy na kontakt by móc poczuć moc high kicka Albo "Uderzenie high kicka "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 23860 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 147326
Jak chcesz to oddaj mi towar PEPE i wpadnij do mnie , a poczujesz uderzenie prawego bezpośredniego ( gratis ) i moc high kicka

i żeby było sprawiedliwie wezmę tylko pół puszki za to odczucia .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Dostał ktoś jakieś info bo jak na razie u mnie zero odezwu ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1454 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36540
MAT, to może być spowodowane świętami ale ręki sobie nie dam uciąć. Wiesz, to wtedy jak zamiast w pracy ludzie siedzą w domu i wylegują się!

A tak poważniej to pewnie jutro będzie odzew jak wszyscy wrócą do roboty Trzeba czekać tak czy inaczej.

Dziennik treningowy: http://www.sfd.pl/kami,_siły_na_zamiary_-t855956.html

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 920 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29153
Wiem heh sam miałem chwile wolnego i wszedłem
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STOISKO IRON HORSE SERIES na gali K1- 10 marzec 2012

Następny temat

Zgłoszenia do TESTU 50/50 z IRON HORSE

WHEY premium