SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

KONKURS, KONKURS, KONKURS - NAGRODY, NAGRODY, NAGRODY!!!

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9199

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Bardzo inteligentne podawać na publicznym forum swoje dane Teraz czekać na moda aż to ogarnie :P
...
Napisał(a)
Usunięty przez PawelSzEvc za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 227 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4282
Ogólnie za nie czytanie ze zrozumieniem powinna być dyskwalifikacja Bo jeszcze wygrają te suple od Activlaba, nie przeczytają etykiety i się w jakiś sposób zatrują czy coś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
Brak mi czasem słów





Odpowiedzi i zgłoszenia proszę wysyłać na maila!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
skopiowałem odpowiedzi kolegi, czy jesli wyślę je z fałszywymi danymi z 2 mejla, to zostanie on odgórnie zdyskwalifikowany?































oczywiście żart
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 3785 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 21149
jak chodziłem do gimnazjum (brzmi strasznie ale jestem 86 rok i byłem pierwszym w gimbie) to uczyli czytania ze zrozumieniem... widzę że zaprzestali tych praktyk ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
kolejna szansa na suple od Activlabu za free , firma chyba ktora najwiecej rozdaje na forum nic wiec tylko korzystac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 448 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2438
Ja pierdziele, aż wstyd mi za tych 17-latków i innych ..

Jak można być tak niedorozwiniętym .. ?

Teraz idę spać, ale jak wstanę jak najszybciej wyślę maila z nadzieją na wygraną !

Powodzenia pozostałym ;)

Jeżeli wybrałeś tę drogę, to nie narzekaj że w życiu będziesz miał pod górkę . !

Vice Mistrz Polski w WLK do lat 20.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 124 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4541
Zrobione:)

Everybody can do that, so train hard

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Bicki po Activlabie

Następny temat

ActivLab Fat Burner Caps

WHEY premium