SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kłopot z ryżem, a może spaghetti? Co przed treningiem?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2779

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
Prawdopodobnie czegoś nie dotaczałem i przeoczyłem „lekturę", która dotyczyła posiłków przed treningowych jak i obiadu. Chodzi o to, że mam problem z dobraniem potraw. Wiem, że w objedzie jak i posiłku przed treningowym głównie chodzi o WW…

Załóżmy, że na obiad jadam gałkę ziemniaków, pierś (gotowaną w wodzie) i ogórek kiszony. Niby wszystko oj - ziemniaki też mogę zastąpić ryżem lub kaszą.
Mój posiłek przed treningowy składa się z makaronu oraz solu bolońskiego co razem tworzy spaghetti. Rzadko jadam mięso ponieważ zwykle nie mam czasu na przygotowanie go. Teraz to się zmieni wraz z początkiem skończenia treningu rozwojowego. A więc mam kilka pytań…

Czy mogę jadać spaghetti? Co mogę dodawać do ryżu. Sam ryż z warzywami etc. Mi nie smakuje. Czy można dodać jakiegoś sosu etc? Jakiem propozycje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 5820 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42644
Czy mogę jadać spaghetti? Co mogę dodawać do ryżu. Sam ryż z warzywami etc. Mi nie smakuje. Czy można dodać jakiegoś sosu etc? Jakiem propozycje?

Sos najlepiej wlasnej roboty,a tego z paczki to mozesz dodac odrobine dla smaku.



Przed treningiem -Duza ilosc WW zlozonyc o srednim-niskim IG-srednia ilosc bialka i tluszcy
Po treningu-WW zlozone o wysokim-srednim IG-oraz bialko.

GÓRA---->I am What I am

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
A co powinienem jeść w dni nie treningowe? Chodzi mi o to czy powinienem jeść tak zwane posiłki "przed treningowe" i "po treningowe" w dni, w które nie trenuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2164 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23575
W dni nietreningowe trzymasz normalna diete z tym ze np. w posiłku który normalnie jest po treningu możesz dać tłuszc.

Barcelona forever!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 774 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3401
Spychu dobrze gada,ja jem to samo co w dni treningowe ryz+mięso+dodatki
Czasami przejeadm jajka ,kasze gryczaną

Makarona zawsze trzeba gotować, innaczej jest niesmaczny ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 235 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3167
Przeważnie na obiad jadam to samo co przed treningiem. Jeżeli mam ziemniaki to zmieniam je na np. ryż.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

po treningu

Następny temat

pas redukcujny da mi to cos??

WHEY premium