SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jutro walka Evans - Machida, na kogo stawiacie ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3996

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
apropo liczb:
Machida ma 58% walk skonczonych przez decyzje ;>
Rashad ma 42% chyba
No za duzych to nadziei na super fight zakonczony przed czasem nie daje ;]


Zmieniony przez - astutus w dniu 2009-05-23 10:49:54

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1176 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11448
58 + 42 = 100%
Niezły z procentów jestem, nie ?

Ale ktoś musi wygrać. Z wypowiedzi wydać, że w większości jesteście za Machidą. Główny atut Evansa to jego taktyka, może zaskoczy Lyoto i ruszy od początku do walki ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Pamiętajcie, że walka ma 5 rund, więc większe szanse trochę na koniec przed czasem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 292 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2691
Machida jak uruchomi "boring fightplan" to win bez problemu. Bedzie punktowal tak ze reklamy beda bardziej rozrywkowe niz walka x)

obym sie mylil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 5 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14413
prawdę mowiąc obaj są świetni ale zdecydowanie ciekawszy byłby TUF w wersji - Sugar & Rampage - more black on black crime!! jestem za Rashadem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Odies - każdy kto od początku szedł na Machidę po prostu go ganiał po oktagonie, a Machida go w łatwy sposób punktował.

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
Machida z Ortizem sciemnial i sobie nudno, aczkolwiek jak wielu twierdzi skutecznie walczyl, Rashad z Liddellem to samo. Moze ich sukcesy w duzej mierze byly zwiazane z tym, ze znani i dobrzy przeciwnicy nie czuli do nich respektu i uwazali: no w koncu ja im pokaze.
Szczerze to przyznam, ze mnie denerwuje troche docenianie skutecznosci np. Machidy kosztem nudnej walki, co by bylo gdyby np. Ortiz (ktory sie wsciekal w walce z Machida, ze nie podejmuje walki) albo Liddell, ktory w koncu sie odslonil i zaczal bardziej atakowac (a tez rozkladal rece w walce i pokazywal Rashadowi by walczyl), walczyli tak samo nudno jak ich cenieni na dzien dzisiejszy przeciwnicy?. Tez by wszyscy mowili jaki to genialny gameplan meili? Mi sie wydaje, zeby byly takie same zgrzyty jak po ostatniej walce Andersona Silvy. To ze Ortiz, Liddell czy Wanderlei Silva zaliczyli KO (bez Ortiza) bylo zwiazane z tym, ze nie chcieli zawiesc fanow i dac im dobra walke. A Ci drudzy chca wygrac i walcza "bez jaj" a nie z gameplanme ;)

Btw oczyswicie nie twierdze, ze nie ma dobrych gameplan'ow. Dobry Gameplan mial np. GSP w walce z Serra bo byl ciekawy i spelnial cel. Gameplan dla mnie to nie unikanie walki i czekanie na bledy przeciwnika, tylko konkretny, agresywny sposob prowadzenia walki tak aby osiagnac cel.

Czy ktos sie ze mna zgodzi ;P?

Zmieniony przez - astutus w dniu 2009-05-23 15:33:03

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1719 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8752
Watpie zeby ktoś się zgodził bo jeżeli miałbym walczyć agresywnie i przegrać lub defensywnie i wygrać to każdy by chyba wolał wygraną a że Wand nie potrafi punktować( mały zasięg i nie ma do tego cierpliwości) a liddell nie ma gardy to dla nich taka taktyka czy jak wolisz gameplan nie pasuje

No mercy for Nobody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 215 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1066
Evans wygra

"Sztuką jest żyć, a prawdziwym arcydziełem żyć i nie zejść na psy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Marian.B. ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 510 Napisanych postów 8840 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54407
"Gameplan dla mnie to nie unikanie walki i czekanie na bledy przeciwnika, tylko konkretny, agresywny sposob prowadzenia walki tak aby osiagnac cel.

Czy ktos sie ze mna zgodzi ;P?"

nie sadze...

Sogów nie odbijam, jak podobała Ci się moja wypowiedź, to wejdź na www.pajacyk.pl !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boxing My Shadow: Le Banner Documentary

Następny temat

Randy Couture: Learn To Fight and Win

WHEY premium