SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jutro walka Evans - Machida, na kogo stawiacie ?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3992

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1666 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31865
Nie widzę płaszczyzny na której Evans miałby mieć przewagę. Lyoto by TKO
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 372 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5754
Lyoto, ale Ewans tez moze wygrac wiec w sumie nie wiem,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Tak naprawdę ciężko bardzo stawiać tu na kogokolwiek bo stójka na korzyść Machidy, poddać to wątpię, aby któryś to zrobił. Wg. mnie dużo zależy od tego jaki Rashad będzie miał plan i jak go wykona. Bo Machida wiadomo co będzie robił, obijał i kopał w stójce dużo, Rashad pewnie będzie chciał obalać, robić LNP albo do siatki i brudny boks. No i jeszcze może mu się fartnie jakby trafił mocno Machidę, ale to dwie strony mają na to szanse... Dla mnie raczej Machida wygra, ale u buka nie stawiam bo kursy idealne są...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
Nie mędrkujmy.. wszystko okaże się jutro ale minimalnie lepszy jest chyba Machida.. aaa i oglądnijcie sobie jego trening, na fight24.pl był taki news'ik Machida tam kopie szybko jak *** !! (Nie mędrkujmy - chodzi mi o to że może w ogóle nikt nie wygrać.. bo ***nie meteor w oktagona i wszyscy dead ).

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2009-05-22 20:23:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 275 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12680
Pamiętacie TUF 2? Jardine parę razy obalił ciosami Rashada - wydaje mi się że to samo może się stać i tutaj.

Kruszek,ja bym nie porównywał Rashada z TUF 2 do obecnego.To inny zawodnik,który poczynił bardzo duże postępy,a błędy z walki z Jardinem pewnie powoli eliminował albo juz wyeliminował.W każdym bądź razie wtedy Evans był w miarę jeszcze początkującym fighterem a dziś jest mistrzem.I ma ze sobą niesamowitego taktyka trenera Grega Jacksona...

IMO wynik niezwykle trudny do przewidzenia.Dla mnie dziwny byłby widok przegranego Machidy więc lekko stawiam na "nudziarza".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Słodki też nie jest jakiś bardzo porywający
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1322 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9156
No ja jestem w szoku, ze tyle ludzi na Machide stawia, dla mnie to on szans nie ma ;>. Nie moge sie doczekac jutra, zeby wszystkim zawiedzionym powiedziec: przeciez mowilem, ze Machida to cienias ;P.
To bedzie dla Machidy pierwszy prawdziwy test, a dla Rashada po Liddell'u i Griffinie, taka latwiejsza walka :P
Obstawiam walke bez rozstrzygniecia i win decyzja przez Rashada, albo remis.

Astutus

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 11497 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 45161
BokserWWA a wyobrażasz sobie np. Fedora nieprzytomnego we krwi leżącego w trakcie walki ? Ja też nie mogę sobie wyobrazić Machidy jak siada na nim KO.. wszystko okaże się jutro.

Zmieniony przez - bulletskat w dniu 2009-05-22 21:34:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2607 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17835
Astatus zwróć uwagę, że Machida rozwalił Ortiza, a Evans fartem zremisował
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Boxing My Shadow: Le Banner Documentary

Następny temat

Randy Couture: Learn To Fight and Win

WHEY premium