SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Judo

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 372 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1380
No właśnie chodzi mi o te zakazy .I ta walka w parterze też bardzo uboga (chociaż może to i lepiej bo nie wyobrażam sobie zakładać dźwigni na ulicy ) .Przez cały czas jakieś zakazy .Przestudiowałem techniki z judo i jest naprawdę niewiele które można bezpiecznie zastosować .Zresztą wiem też że na ulicy często zdejmują ubrania więc nie ma za co chwytać więc pula technik zawęża się dramatycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 10832 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38587
edit: już nic. nie mam siły na komentowanie wypowiedzi powyżej
chłopie, skąd ty się urwałeś?

Zmieniony przez - Jodan w dniu 2012-02-05 17:38:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 281 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6075
Jodan to co napisałem miało służyć za przykład, dopiero uczę się judo 4 miesiące, mam 6 kyu. To ja skomentuje. Idź na judo xxxx, mój trener nam pokazywał techniki bez trzymania za judogi, walka w parterze nie jest uboga, też tak sądziłem zanim zacząłem ćwiczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Pause - a u mnie się robi Ale faktycznie duuuużo rzadziej, niż przed zmianą przepisów.

A co do autora - zaczynam myśleć, że to marna prowokacja

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
xxxxxx6
No właśnie chodzi mi o te zakazy .I ta walka w parterze też bardzo uboga (chociaż może to i lepiej bo nie wyobrażam sobie zakładać dźwigni na ulicy ) .Przez cały czas jakieś zakazy .Przestudiowałem techniki z judo i jest naprawdę niewiele które można bezpiecznie zastosować .Zresztą wiem też że na ulicy często zdejmują ubrania więc nie ma za co chwytać więc pula technik zawęża się dramatycznie

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
"Zresztą wiem też że na ulicy często zdejmują ubrania"

ekshibicjoniści, ale ja ich aż tak wielu nie widziałem, może poruszamy się w innych rejonach

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 587 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10331
o tej porze roku ciężko takich spotkać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Wiadomo, na mrozie wszystko się kurczy,więc nie ma efektu

to już totalny spam, ale temat jakoś tak sam kursował w tym kierunku

Zmieniony przez - PITTT w dniu 2012-02-05 20:25:24

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 509 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9052
tez myslalem ze zaraz bedzie EOT ale rzeczywiscie te komentarze jakos tak naturalnie wygladaly

aha i chyba czas powiedziec papa tematowi...to papa

Zmieniony przez - bargeld w dniu 2012-02-05 20:35:46

"Lewis powiedzial ze zostane mistrzem swiata jesli poslucham jego rad - i jakie to byly rady? - no wlasnie nie wiem bo odszedlem" Artur Szpilka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Prawdą jest że judo jest skuteczne, ale mogłoby być jeszcze bardziej skuteczne po zniesieniu zakazu stosowania niektórych rzeczy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

28 lat i boks

Następny temat

Jestem w klubie :)

WHEY premium