SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jogurt białkowy- czy warto i problem z redukcją

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2671

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Witam pisze z pytaniem odnosniej ogurtu białkowego bakoma mens pro. Dosyc czesto sie pije ze wzgledu na duza ilosc białka ale niestety węglowodany w tych jogurtach to sam cukier.

Wartosci odzywcze
ilosc-230g
kalorie-194
węglowodany-20,7g (20,5g to cukry)
białko 18.4g

Mam problem ze zrzuceniem wagi jestem na solidnej redukcji z liczeniem kalorii juz około 2 miesiące i waga wciąz się waha od 67,2-68,5kg. Wspomnę ze przechodząc na redukcje z liczeniem kalorii ważyłem 67,5kg. Typ treningów to split na zmiane z cardio. Dieta w skrocie wyglada mniej wiecej 2000kcl 60-100g tluszczu 120-140g białka reszta to węgle. Nie stosuje suplementów. Wzrostt 175cm, wiek 16,5lat. Dodam na koniec że problem wyglada nie tylko w liczbach ale i w lustrze. Górna częc prezentuje się uważam ze dobrze a na dole wciiąż ciązy drobna oponka ktorej nie mogę sie pozbyc w zaden sposob i szukam metody jak to zeminic.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
A wliczales towogole w bilans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Wliczałem to jako węgiel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Wrzuć najlepiej zrzut z potreningu co jesz, wtedy będzie wszystko wiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Najczęściej tego typu jogurt i banana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160431 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234384
sporo jednak cukru ma tego typu jogurt, awaryjnie jakbys mial glodowac OK, jednak jako staly element diety-nie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Tego się bałem tylko mam pewien problem bo wsumie poza setkami wiejskimi nie mam innego zamiennika. A przydałyby się conajmniej 2 bo jedzenie ciągle tego samego to nie fajna sprawa. Nie gotuje za dobrze a nawet nie ma na to zabardzo czasu więc mięso prócz obiadów też odpada. Jest jakaś inna alternatywa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak brakuje Ci białka, to kup zwykłe wpc: https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Protein-opis33284.html?gclid=CPup7qjGjNICFUXgGAodn_ENqA
Takie jogurty to śmietnik.


Zmieniony przez - emenems w dniu 2017-02-13 08:29:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Jak Panowie wyżej sporo cukru także na stałe nie warto, doraźnie jak coś wypadnie i nie ma możliwości zjeść można skorzystać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
KapiXXX
Tego się bałem tylko mam pewien problem bo wsumie poza setkami wiejskimi nie mam innego zamiennika. A przydałyby się conajmniej 2 bo jedzenie ciągle tego samego to nie fajna sprawa. Nie gotuje za dobrze a nawet nie ma na to zabardzo czasu więc mięso prócz obiadów też odpada. Jest jakaś inna alternatywa?


zajrzyj do dzialu kuchnia sfd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 615 Wiek 23 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 12322
Chyba skorzystam dzięki wielkie za pomoc
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny na masę

Następny temat

Masa czy redu

WHEY premium