SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem ZA WYSOKA!!! ;'(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11199

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
Hej, jak widać wyżej, jestem dziewczyną. Mam 17 lat, 180 cm wzrostu i ważę 55 kg.
W sumie waga mi odpowiada, ale jestem ZA WYSOKA, do tego trenuję siatkówkę 3 razy tygodniowo. I jest mi strasznie głupio gdy spotykam się ze swoim chłopakiem, on ma 178cm, może to nic, ale jak się na niego patrze to on na prawdę jest ode mnie niższy, i raczej już nie urośnie ma 22 lata
Czy jest jakiś sposób, żeby się "skurczyć", ale nie cały czas??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
Mi tu pustactwem zajeżdza - ale czego sie po17 latach spodziewac...2cm różnicy i wielka tragedia życiowa...Ja spotykałem sie z 3 dziewczynami prawie głowe wyższymi ode mnie i żadna nie widziała w tym problemu.Fakt że dla wiekszosci to jest dyskomfort,ale kiedy ktos ma taka pustke w bani ze mysli tylko o tym co ludzie powiedzą to i te 2cm bedą tragedia...Jak dla mnie brak słów-nie we wzroscie jest problem tylko pscyhice-bo podejrzewam ze jakby zmalala o 10cm ale chlopak tak samo to nadal by sie dolinowala tak jak teraz..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8791
Mozesz sie garbic zawsze będziesz niższa o te pare cm,albo zmienic chłopaka na wyższegonie no ale na poważnie sposobów zeby sie skurczyć to nie ma;)ludzie przeważnie maja raczej odwrotny problem,chcą urosnąć.

Powinnaś sie cieszyc ze jestes taka wysoka,nie jedna dziewczyna by chciała miec twój wzrost.

Zmieniony przez - Nowin33 w dniu 2010-01-12 19:23:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41
I tu się pojawia kolejny problem, brak, w miarę wysokich facetów, na mazowszu:(:D

Ale na prawdę, nie ma? Nawet jakbym się kurczyła podczas siedzenia, albo mniej spała, bądź trenowała??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Odpowiedz sobie na pytanie.
Czy przeszkadza Ci to, że jesteś wysoka.
Czy to, że twój chłopak jest niższy.
Moim zdaniem, wzrost to nagroda dla człowieka.
Sam mam 176 cm i nie najlepiej się z tym czuje.
A podobają mi się wysokie dziewczyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
nie ma opcji zmniejszenia wzrostu, proby beda sie konczyly jakims kalectwem i wadami postawy - nie ma najmniejszego sensu nawet o tym myslec
2cm to jest nic, nie rozumiem czemu to taki wielki problem, chyba ze chcesz miec wyzszego...ale to juz inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Ja mam 193cm i nie miałbym nic przeciwko zeby moja dziewczyna miala 180. W dzisiejszych czasach wielu męzczyzn jest wysokich więc nie masz sie co martwic swoim wzrostem a swoja drogą wiele kobiet Ci zazdrosci bo one w szpilkach wchodza facetom "pod pache"

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
Stasjo no to sog za wzrost.
Ale odpowiedz, czy miałbyś jakieś ale, do dziewczyny wyższej od Ciebie.
Bo ja nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 190 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6143
Dziewczyna wyzsza ode mnie to juz naprawde rzadki przypadek.
Wzrost nie jest wazny. Wiem ze mozesz byc zakochana w swoim obecnym chlopaku ale majac 17 lat mysle ze jeszcze spotkasz kilku mezczyzn w swoim zyciu.
Wzrost, waga, kolor wlosow/oczu. Takimi rzeczami czlowiek sie przejmuje do czasu. W zwiazku najwazniejsze jest uczucie, zrozumienie i zaufanie a nie wzrost.

Albo robi się coś porządnie, albo nie warto sobie zawracać tym głowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 110 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8373
ja mam 186cm i też mi sie podobają wysokie dziewczyny;] Ale ja jestem ze Śląska, coś mi sie wierzyć nie chce że na Mazowszu nie ma wysokich facetów:D Jeszcze trenujesz siatkówkę to chyba tam wzrost to zaleta czy się mylę?:D CHłopak niech zacznie szpilki nosić:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 508 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20641
Kup chłopakowi buty na koturnach

Zmieniony przez - koniu1991 w dniu 2010-01-13 14:01:00

CO CIĘ NIE ZABIJE TO CIĘ WZMOCNI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 469
mi tam zawsze podobały sie wysokie dziewczyny, nie marudz ;P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badanie krwii.

Następny temat

Ból głowy

WHEY premium