SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BARDZO PILNE PROSZE POMOZCIE JESTEM ZA GRANICA A NIE MOGE SIE POROZUMIEC :(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 438
Witam Wszystkich
POTRZEBUJE PILNIE POMOCY
Chodzi o to : mialem operacje 3,5 miesiaca temu zerwalem biceps calkowicie biceps byl bardzo skrocony.Wykonano zabieg artroskopi przy ktorej zostala zwiazana wieksza glowa mialem zabiegi rehabilitacyjen aby przywrocic ruchomosc i wzmocnic ramie.Z Bicepsem wydaje sie juz byc duzo lepiej nic nie boli sila wraca lecz mam problem z przedramieniem i nadgarstkiem - nie moge obrocic reki kciukiem od siebi (rotacja) w pewnym momenci blokuje mi dlon i nic sie nie da zrobi zaczyna bolec mnie przedramie w srodkowej czesci miedzy nadgarstkiem a łokciem... nie wiem co sie dzieje nie moge narazie isc do lekarza poniewarz jestem za granica i nie wiem co mam robic. MOze ktos mial taka operacje lub orietuje sie co to moze byc czy jest to cos powaznego. Ogolnie duzo trenowalem Gram w Rugby chcialbym wrocic do treningow ale przez to nie moge. Bol jest niemily zwlaszcza w srodkowej czesci przedramienia. :( Chcial bym wiedziec czy ta blokada ustopi i przestanie bolec czy to jest cos powarznego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Pytaj lekarza prowadzącego.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból pleców po mc

Następny temat

Problem z rzepka ?

WHEY premium