SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Kosmetyczką-pytajcie :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56187

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
hmmm jako kosmetyczka powinnam powiedzieć, że sam się nie powinieneś brać za oczyszczanie ale zrobiłeś wszystko ok dodałabym tylko peeling po zmyciu skóry żelem a zamiast białej glinki polecam zieloną do kupienia w aptece. Aha następnym razem oczyszczaj skórę poprzez jakiś wcik, gazik i nigdy samymi palcami(powstaję naruszenie narskórka)A zaczerwienienia zejdą po ok 3 dniach pozdrawiam (Jednak polecam kosmetyczkę ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 299 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8502
a co polecasz na tłuste krostko syfki i podskórniaki ...które pojawiają się z nocy ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1335
Witam! Ja mam kilka problemów i byłbym bardzo wdzięczny gdyby mi Pani kosmetyczka zechciała pomóc:) Otóż mianowicie moje problemy wiążą się ze sobą. Główną dolegliwością jest trądzik oraz sucha skóra (alergia). A więc co do skóry to po kąpieli w wodzie chlorowanej mam całą suchą i łuszczącą. W niektórych miejscach tworzą mi się takie suche "łuski", które wyglądają jak brud i ciężko jest je zmyć. Czasami na sucho je zdzieram, ale od nowa się robią po kilku kąpielach. A także na plecach mam suche plamy po wypryskach, które zeszły mi ze skórą w tamte wakacje po tym jak po intensywnym opalaniu skóra mi odchodziła. Była chwila spokoju, ale znów po jakimś czasie od nowa problem... Biorę już od dwóch tygodni antybiotyk Unidox i lekka poprawa jest, ale wychodzą mi jeszcze drobne pryszcze i mam sporo plam na twarzy. Mam zamiar się wybrać do solarium, ale nie wiem jak to wszystko pogodzić... ? Prosiłbym o rady oraz jakieś kosmetyki wspomagające. Troszku tu zamieszałem, ale mam nadzieje, że zrozumie Pani o co mi chodzi:) Pozdrawiam i z góry dziękuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3215 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 29005
Mysle ze antybiotyk dopiero moze wam pomoc, najpierw zewnetrzy, pozniej wewnetrzny ewentualnie jezeli zew. nie działa, osobiście stosuje mieszanke spirytósów z antybiotykiem (obcieram twarz wacikiem) i o dziwo po 3 tygodniach mój problem "prawie" znikł.

Pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 442 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41451
Mam mały problem z wlosami. Zapuszczam je i są juz dosyć długie i tu pojawia się moje pytanie (jestem prawie jak Manuel ;) ) bo włosy wyglądają na takie troche suche i zniszczone, czego mam używać, żeby nabrały blasku i gładkości?? I po umyciu są strasznie puszyste i jak wstaje rano, to mam koszmar na głowie :( Co moge zrobić, aby były ładne??

Po prostu trzeba chcieć... Robić to z sercem, całym umysłem, całym ciałem zaangażować się w to co się robi i wtedy będą efekty

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
no a jak tam skonsultowalas sie z siostra w sprawei mojego pytanaia o loki ;->??

szeryf ty to tylko czyjes bledy wylapujesz i sie czepiasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Shonen
Opisując swój problem domyślam się, że masz AZS czyli atopowe zapalenie skóry (mój synek też ma tę przypadłość) Bardzo Ci polecam serię SVR TOPIALYSE dla topików. Jest naprawdę rewelacyjna, nie stosujesz do mycia mydła tylko specjalny żel (bardzo wydajny), odradzam kąpiele w wannie tylko prysznic, po wyjściu z kąpieli nie trzyj skóry ręcznikiem tylko delikatnie ją osusz. W ciągu 10 min od wytarcia musisz nałożyć balsam do ciała i to wszystko w pielęgnacji. Antybiotyk super ale pamiętaj o nawilżeniu twarzy bo może się po nim jeszcze bardziej przesuszać. Solarium hmm jedynie po nałożeniu dobrego kremu do opalania.


malutka_k
Taki efekt włosków można uzyskać po zrobieniu trwałej na bardzo grube wałki


Patryk89
Ja stosuję rewelacyjny środek który pomógł mi bardzo w tragicznie wyglądających włosach po porodzie (zniszczone, łamliwe i suche ) Jest to biosilk (maluteńka buteleczka ale wystarczy jedna kropla na całe włosy) można ten preparat kupić w salonach fryzjerskich

mm90
Antybiotyk na trądzik zewnętrzny w niektórych przypadkach może spowodować duży problem a mianowicie skórę tłustą nadmiernie przesuszoną i tutaj leczenie będzie nie tylko polegało na walce z wypryskami ale również na przywróceniu odpowiedniego nawilżenia skóry. Zniknięcie wyprysków w Twoim przypadku może być tylko chwilowe ( oczywiście życzę Ci aby było inaczej) ale skóra się nadmiernie przesusza po spirytusie, zwężają się ujścia gruczołów łojowych, wydzielina nie ma jak wydostać się na powierzchnię skóry (tedy następuje chwilowa poprawa) później natomiast powstają zaskórniki zamknięte które niestety zmienią się w wypryski skórne. Podobna sytuacja jest po opalaniu się.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 6889 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 100566
a na łysienie cos znasz

bo tombak pisze żeby msować codziennie roztworem z solą le on sam łysy jest

i czy faktycznie masaż moze pobudzić cebulki do wzrostu czy nie bardzo bo tak pomyśleć to moze i by to działało

stwierdziłem ze jednak zaczne ratowac swoje włosy mimo tego że i tka zawszekrótko ścięty jestem le mozesie odmieni kiedyś a tu już neibędzie co zapuszczać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 519 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4923
Mam pod powiekami na czerowne zaczerwienienia z chyba spowodowane ze kiedys zbyt czesto spirytusem salicylowem sobie przecieralem byc moze wysuszylem brzydko to wyglada bo to jakby nie wiem trodzik pod postacia zaczerwienia. Dobrze ze biore beta caroten to jako tak nie wrzuca sie w oczy a co by bylo jak bym nie byl opalony to kiepsko to by wygladalo. Co zrobic na takie cos... Drugie pytanie powiedz czy polecasz zabieg kosmtyczmny na kosmetykach thalgo u nas ponad 100zł kosztuje a dotychczas jak bylem na normalnych nie pamietam nazwy to kosztowały 55 zł oczyszczanie

Żyć krótko ale szczęśliwie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
magdasg1
dziekuje bardzo
to ide sie do fryzjerka zapisac
ale faaaaajnie hehe

sg ofkors for juuuu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Higiena układu ruchu

Następny temat

Pieprzyki na rękach

WHEY premium