SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Kosmetyczką-pytajcie :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56191

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Dziękuje.nie no to nie jest opryszczka i to nie jest pojedyncze i jest w miarę duże.....Jeszcze raz dziękuje...xd

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Mam dużą opryszczkę która się jeszcze nadal rozwija i jest bardzo denerwująca czy dobrym sposobem jest namoczenie jej octem,czy może przebicie i zdezynfekowanie octem?

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
no okazało sie że opryszczka

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
zdezynfekowanie spirytusem...znaczy się*

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
kilka osób mi poleciło Sonol i mam zamiar zaraz tego użyć..mam nadzieje że mi pomoże w 2 dni...xd..trzymajcie kciuki jak coś to powiem czy działa...

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
Nom kilka osób mi poradziło Sonol i narazie to mogę powiedzieć że lekko łagodzi ale czy pomoże to się zobaczy....

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
martuśk@ było się nie całowac na wietrze
Dobry jest Zovirax
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29
hehe nie całowałam się na wirtrze i dziękuję za rade...spróbuje...xd...pozdro...

załamana z powodu jakiś tam krost na ustach...ratujcie mam 2 dni na zniszczenie tego...wątpię że mi się uda....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 166 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1964
a ja mam pytanie :D wiele osób pryszcze "przypala", to znaczy dociska wacik/patyczek do uszu upzednio zamoczony w perfumach do brutalnie wyciśniętego syfa. To czasem nie jest bzdurna metoda? xD Darujcie idiotyczne zagadnienie, ale:
Facet sie goli. Wiadomo, skóra podrażniona. Popsika to perfumami, mogą mu sie zrobić krostki/syfy itp. Więc czy w tą samą strone nie leci z tym "przypalaniem"? Sam takiego problemu nie mam, bo trądzik sie obszedł ze mną łagodnie, ot, czysta ciekawość ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
http://www.biomedical.pl/uroda/opryszczka-62.html poczytajcie skad sie bierze opryszczka
martuska edytuj posty
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Higiena układu ruchu

Następny temat

Pieprzyki na rękach

WHEY premium