SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem Kosmetyczką-pytajcie :)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 56192

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 665 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7057
Tak wiec cos o mnie.
Wiek: 18 lat
Problem: tradzik i te wagry ( chyba tak sie pisze ) na nosie.
Cere mam mozna powiedziec "tlusta" Jakiego rodzaju mam pryszcze? niektore czasami jak urosnac to robi sie taka "biala kropka" to trzeba je moment cisnac :D:D inne sa typu takiego ze "jest to niby guzek" poprostu to nie jest mala kropka tylko wiekszy czerwony i spuchniety przyszcz jego jak chce sie pogonic z twarzy to skubaniec strzela... hehe.
Ma moze cos do tego bardzo aktywny tryb zycia ?
No i jak sobie z tymi skubancami poradzic :) ?

ps. bardzo ladniutki berbec :) i chyba podobny do taty :P

http://www.sfd.pl/search.asp <-- odpowiedz na wszystko !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8390
To ja mam taki złożony problem :) Mam skórę bardzo suchą w dodatku z rozszerzonymi naczynkami pod policzkami. Nie mam zbytniego problemu z pryszczami tylko z wągrami (chyba)- takie małe czarne punkciki. Wiem że nie moge stosować na nie peelingu ziarnistego bo mam sbyt suchą cerę, więc jak sie ich pozbyć? I drugie pytanie czy jest szansa żeby pozbyć się naczynek (stosowałem kremy Floslek, Eris, Dax i nic) ale jednocześnie pijąc kawę, chodząc na siłke i saunę? Jeżeli nie to ile orientacyjnie kosztuje zabieg laserem u kosmetyczki? Z góry dziekuje za odpowiedzi. POzdrowienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Odp onizuka

Witam serdecznie! Firma Sally hansen jest jedną z lepszych firm kosmetycznych ( ja ją znam wyśmienicie ze względy na produkty do pielęgnacji i zdobnictwa paznokci), samego preparatu nigdy nie stosowałam ale sądzę, że jest on bardzo dobry bo wszystkie linie tej firmy są takie :) Na pewno preparat nie zaszkodzi na skórę rąk i nóg gdyż jest on przystosowany zwykle dla wrażliwszej skóry twarzy. Jedynym mankamentem tego produktu jest jego wydajność.

Odp. TomaszSko

Twoje wypryski skórne to prawdopodobnie grudki , krostki przymieszkowe i ropne torbiele, a to wszystko przez zaskórniki (wągry). Kiedy w zaskórnikach gromadzi się zbyt duża ilość łoju i bakterii, spodni mieszek włosowy pęka, później zawartość zaskórnika dostaje się do okolicznych tkanek, białe ciałka bronią skórę przed intruzem i dlatego pojawiają się zmiany ropne (obrona skóry), skóra wokół zaskórnika wtedy robi nię napięta, zaczerwieniona i obolała. Jedynym ratunkiem dla takiej skóry jest systematyczne jej oczyszczanie, Ty nie możesz sobie pozwolić na peelingi ziarniste raczej na enzymatyczne ale i tu musisz pamiętać by nie używać jednego z ich rodzaju ( gomage). Sport pośrednio ma niestety ingerencję w to co się dzieję na Twojej skórze ale oczywiście nie rezygnuj z niego, raczej nie doprowadzaj do niedopuszczania rozkładu łoju i utleniania kwasów tłuszczowych tj; wit. A,E,C, kosmetyki z aloesem, zawierające cynk, zielone glony. Zabiegi oczyszczania w gabinecie polecane ale tylko po to aby pozbyć się zaskórników a nie grudek ropnych.

Odp. gogo17

Jeśli dokuczają Ci zaskórniki a masz cerę naczynkową zastosuj delikatny peeling enzymatyczny. Bardzo dobrze na taką skórę działa różowa glinka (tania do kupienia w aptekach), świetnie obkurcza naczynka i likwiduje zaczerwienienia. Kremiki które stosowałaś są dobra ale jak to kremiki poprawa następuje po długotrwałym stosowaniu. Co do lasera nigdy nie idź z tym do kosmetyczki ale do dermatologa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 124 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 922
Kosmetyczko ! piszesz że : "Jedynym mankamentem tego produktu jest jego wydajność" - czyli efekt jasnych włosów jest krótkotrwały ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Ależ oczywiście, że tak. Preparat nakładasz tylko na wyrastające włoski a te przecież odrastają (na nogach i rękach na pewno wolniej ale jednak) Struktura włosa po takim preparacie na pewno się osłabia ale nie zmienia swojego barwnika (rozjaśniony włos zawsze będzie jasny może się tylko utleniać kolor np podczas pobytu na słońcu itp ale sa jeszcze odrosty które będą miały naturalny kolor Twoich włosów). Pozdrawiam serdecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
witam

jak rozjasnic wlosy? Chce zeby byly bardziej jasne teraz mam ciemny blond a chce miec jasniejszy, da sie to zrobic bez nakladania farby? Moze jakies rozjasniacze dobre czy cos?

oraz 2gie pytanie: Jakie polecasz samoopalacze ktory by sie nie zmywal szybko? Teraz uzywam loreal sublime bronze i jest dobry bo nie zostawia plam ale po jednym dniu sie zmywa szczegolnie jesli uzywam zelu do mycia twarzy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Fryzjerką nie jestem ale mam takową siostrę :) zapytałam jej i ona mi poleciła wodę utlenioną 12 % w kremie np. firmy &#8222;Stapiz&#8221; jest ona wzbogacona środkami pielęgnującymi. Co do drugiego Twojego pytania to spróbuj Garnier AMBRE SOLAIRE samoopalacz w sprayu, też nie pozostawia plam a na mojej skórze trzyma się dość długo. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 157 Napisanych postów 10921 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43675
O to pytanko do siostry
https://www.sfd.pl/temat257317/
czy takie wloski da rade uzyskac za pomoca trwalej czy cos w tym
stylu czy tylko jednorazowo(do 1 mycia)??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 694 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3770
wodę utlenioną 12 % w kremie np. firmy "Stapiz

i jak ten krem sie naklada?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 20
Na wszystkie pytania odnośnie fryzjerstwa odpowiem w sobotę po konsultacji z moją siostrą! Pozdrawiam serdecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Higiena układu ruchu

Następny temat

Pieprzyki na rękach

WHEY premium