SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jestem zalamany:(

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
ponad tydzien temu po skonczonym ataku(siatkowka) zle wyladowalem i wykrecilem lewa kostke pojechalem na pogotowie i mam naciagniete wiezadla. smaruje fastumem i staram sie duzo nie chodzic. ale caly czas boli moze nie jakos mocno ale tak ze nie da sie grac a niedlugo mam moj najwazniejszy turniej moze macie jakies rady co zastosowac nie wiem kazda porada bedzie dla mnie cenna prosze pomozcie

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
zaczalem robic sobie oklady z tego octu i juz po drugim razie wieczorem przestalo mnie bolec i rano wogole tez nie czulem zadnego bolu w nodze ale za bardzo sie podniecilem duzo 'probowalem' ta noge i znowu bol przeszkadza:/

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
chcesz porady? kiedy jest ten turniej? radze zrezygnowac z turnieju... tak tak mozesz po mnie pojechac ale niedoleczone kostki lubia sie nawracac a poza tym to jesli niedobrze chodzisz to jestem ciekawa jak chciałbys grac w ogole. i jessli chcesz szybko wórcic bez problemów do sportu to nie zaniedbuj jej teraz
takie moje skromne zdanie

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
mam mniej wiecej za równy miesiąc

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 832
miałem wiele razy skręconą kostke(nie wiem jak było z więzadłami) i wydaje mi sie że możesz dojść do odpowiedniej sprawności. Raz po bardzo silnym skręceniu kostki na meczu pilki nożnej w tydzien czasu wyleczyłem sie na tyle zeby zagrac w następnym meczu :/ Nie radze ci wznawiać treningów dopóki nie bedziesz pewny, że wszystko jest zaleczone. Sam kiedyś nie wyleczyłem do konca skręconej kostki i efekt był taki, że bolała mnie jeszcze przez 2 miesiące. Kiedyś jak miałem taką kontuzje to mój wuefista(fizjoterapeuta)zalecił moczyć kostke w solance(Sól Bohemska). Od razu po skręceniu dobry byłby repail-gel
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 442 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 9080
Niestety mam dla Ciebie złe wieści. 4 stycznia tego roku na treningu doznałem kontuzji lewej kostki, trener jak zobaczył moja noge to powiedział: o ****a już po nodze strasznie mnie pocieszył. Pojechałem do szpitala (pozdro dla "Maciek.T") i tam zdołowano mnie jeszcze bardziej, wyrok: naderwane wiezadła lewego stawu skokowego = minimum 6 tygodni bez sportu!!!. 3 tygodnie nie mogłem wogule chodzić... teraz chodze ale na trening chyba szybko jeszcze nie zawitam. Wszystkie plany poszły sie ***ać... szkoda gadac.
Pozdro, wracaj do zdrowia.

Jest jedna rzecz dla której warto żyć i nie jest to hip-hop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ni eczytałes regulaminu - zła nazwa topicu ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no jak masz miesiac to powinno byc si, mówiłes niedlugo to myslałam ze za tydzien ja po równym miesiacu juz mogłam cwiczyc, chociaz jak biegałam na recznej miałam wrazenie ze jest jakas niestabilna ta noga i ze to troche jeszcze nie to... ale... po miesiacu od skreconej kostki nie powinno byc tak źle, ale watpie zebys mógl dac z siebie wszystko na tym meczu

Zmieniony przez - oska5 w dniu 2006-02-13 08:23:35

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
siemka,
radzę Ci najpuier DOBRZE wyleczyć noge. jeśli chodzi o staw skokowy to są to o tyle paskudne kontuzje że bardzo lubią się odnawiac. wystarczy że krzywo staniesz (miałem to..) i znowu trach!
nie obciążaj nogi, smaruj, śpij z uniesioną nieco do góry..a potem zorganisuj sobie jakiś lepsiejszy sciągacz bo będziesz musiał w nim trenowac już raczej do końca..
zyczę szybkiego powrotu do zdrowia!

-I want you to hit me as hard as you can..-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 880 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5219
dzieki bardzo za wszystkie slowa. moze macie jeszcze jakies porady jak to leczyc mi np dzisiaj pani od biologii ze robic se oklady z octem lub jakas maslanka. nie mam nic do stracenia warto sporobowac.

"Co Cie nie zabije to Cie wzmocni!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 187 Napisanych postów 4965 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 40441
no,albo altacet do kupieniaw aptece, rozpuszczasz w wodzie jak podali na opakowaniu, pare zł kosztuje
polecam tez Reparil zel, ja tylko tym mogłam sobie rozsmarowac skrecona kostke, działa dobrze przeciwbolowo (oczywiscie nie pojdziesz biegac po tym ) i ogolnie jest dobra

"Ten tylko jest wolny,
kto na wysokość wstępuje bez uciech,
a schodzi z niej bez żalu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 517 Wiek 42 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3134
hmm..jeśli chodzi o okłady z octu lub altacetu to nie maja sensu jeśli skręcenie jest już kilkudniowe. Stosuje się je bowiem na opuchliznę ale zaraz po urazie, kiedy noga jeszcze puchnie. teraz gdy uraz jest już "zimny" lepsze będą własnie maści. smaruj kostkę BenGayem i zaraz potem jeszcze jakąś maścią. BenGay przyśpiesza transport składników i działa przeciwzapalnie i regenerująco. I przede wszystkim oszczędzaj nogę. potem jak już będziesz trenował bardzo dokładnie ją rozgrzej (tutaj Bengay tez się przydaje - przed i po treningu). i tyle.

-I want you to hit me as hard as you can..-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obcierające Pięty Czy złe Buty

Następny temat

Moja dziewczyna

WHEY premium