SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jestem "Jasiem"

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 770

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Siemanko wszystkim ;)
Od niedawna mam zamiar ćwiczyć, nigdy do tej pory nie ćwiczyłem regularnie, poprostu od tak sobie...
Teraz, gdy zaczynam dorastac (w tej chwili 17 lat) mam ambicje jak cholera zeby cos zrobic z tym chuderlakiem ktorego widze przed lustrem codziennie...
Moje cele:
-Wypelnic bicepsem i tricepsem rekawy koszulki (L/XL)
-Kaloryfer
-Klata (cyce takie fajne)
-mięśnie nóg (łydy + uda ofc)

Chcę byc MĘSKI facet, a nie taki chuderlak, zawsze tak bylo i bedzie ze facet musi byc taki (troche wielki i mieć tą posturę)
Obecnie i ogólnie musze troche masy mieć zeby wogóle coś rzeźbić, nastepnie rzeźba no i + siła, cholera nie wiem czy tak sie da naraz siła + rzeźba, ja jestem dosłownie ZIELONY.
A teraz tak: ogolnie robie ten temat bo NAPRAWDĘ juz nie wiem jak ZACZĄĆ caly swoj trening, niektorzy mowia "bierz odrazu odzywki i napier****j" albo "wpierw 1-2 miesiace cwiczen ogolnorozwojowych, zeby stawy sie przyzwyczaiły czy tam rozgrzały do powaznego treningu" nie wiem czy to prawda, ale to juz wydaje mi sie ze Wy mi powiecie, albo "idz odrazu na siłownie" albo "w domu wpierw" JA JESTEM JUŻ KOMPLETNIE ZAGUBIONY, a np tez mowia "jak bedziesz bral odzywki odrazu to zejdzie Ci to jak przestaniesz cwiczyc czy jakies takie ******ły".

Dlatego BARDZ BARDZO BAAAAARDZO prosze o pomoc i udzielenie informacji jak z chuderlaka ktory wpierdziela za 10ciu w domu (nigdy nie zjem obiadu 1x... conajmniej 1-3 dokładki, ryż + kurczak, duzo jogurtow, pije duzo mleka, płatki, DUUUZO MIESA, zup, OWOCE! itp.itd.) jem normalnie a jestem szczupły ( z tym chudym to przesadzilem) i mam metabolizm głupi... wkur**a mnie...
na za***istego, dosyć umieśnionego FACETA (nie świniaka), ktory jak wyjdzie na plaże albo spojrzy w lustro to se pomysli: "JESTEM ZA***ISTY FACET i PODOBAM SIĘ SOBIE" ;)

mężczyzna
17 lat
75 kg (chyba same kości tyle ważą)
184 cm ;)


Dziękuję... mam naprawdę poważny problem i prosze mi nawet z łaski pomóc...

Zmieniony przez - kubasniak w dniu 2008-11-10 21:58:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2428
Będziesz męski facet jak poczytasz
https://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html 

Zdechnę na 100% -- Będę żył na 100%
Bądź oryginalny -- myśl samodzielnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
kuba dobrze, że masz ambicje, ale musisz wiedzieć, że od tak nic nie urośnie na to trzeba czasu. Na początku musisz zmasować (dieta na masę dział odzywianie) treniing ACT (posty podwiesozne). Jeżeli będziesz konsekwentny to już za 3 lata bedzie z Ciebei niezły dzik i wypełnisz koszulkę rozmiarem XX
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 311
Mam pytanie, czy jak juz bede cwiczyc, juz jakis czas np. miesiąc to odrazu wcinać gainera (bo moj metabolizm jest szybki) czy odrazu pierwszego dnia cwiczen i tak caly czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 538 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12358
kubasniak gainer według braków w diecie, dobra dieta wyreguluje twój metabolizm, to od niej dużo zależy regularne posiłki , odpowiednia iliść BTW (BIałko Tłusz Weglowodany) i masa będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie dot. bicepsów

Następny temat

prosze o ocene

WHEY premium