SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jedno pytanie !!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
W niedalekiej przyszłości chciałby zrobić sobie zdjęcie brzucha, chodzi mi dokładnie o coś w stylu stanie przed lustrem z uniesionom koszulką itp. Kiedy najlepiej zrobić takie zdjęcie, żeby mój brzuch wyglądał jak najlepiej?? "Napompować się" rano na czco? Czy może określony czas po jakimś posiłku? Chodzi mi o to, żeby mój 6-pak był jak najlepiej widoczny... Jeżeli ma ktoś jakieś linki do stron opisujących przygotowania do sesji zdjęciowej to prosze o podanie.
Dziekuje. Pzdr.

"Trening czyni mistrza"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
najlepiej rano bo jestes odwodniony po calej nocy i wogole.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Też mi się tak wydaje, ale może ktoś jeszcze się wypowie. Ciekawi mnie także, jak właśnie wygląda przygotowanie modeli do zdjęć np. na okładke itp. Oni chyba mają sesje zdjęciowe popołudniu, ale moge się mylić...

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 922 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 9454
zrob sobie pare fotek w ciagu dnia o roznych porach i po posilku i przed rano tak jak kolega wyzej napisal i sobie pozniej porownaj zdjecia gdzie Twoj "6pak" najlepiej bedzie wygladał

pzdr.

Członek shottasa :D:D:D:D:D

http://krzysiekkpl.mybrute.com 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Dzięki, może tak zrobie... a Tak na marginesie czytałem gdzieś coś kiedyś, że brzuch można posmarować cięnką warstwą masła, czy czymś takim, żeby lepiej wyglądał, ale dokładnie nie pamiętam co i jak

"Trening czyni mistrza"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 551 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 54847
maslem<lol2> juz lepiej jakos oliwka;d
modele na okladkach sa poprawiani w photoshopie;d ale tez nie zawsze.jak chcesz sobie zrobic zdjecie zeby 6cio pak dobrze wygladał to poczytaj arty o odwodnieniu przed zawodami i sprobij delikatnie sie odwodnic. ja np zauwazylem ze po coli zero tak jakby mnie troche odwadnialo. chociaz teraz jak duzo jej pije to tego nie zauwazam;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 121 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1475
Serio na jakiejś stronie pisało, żeby posmarować się małą ilością masła, też mi się to dziwne wydawało, szkoda, że nie pamiętam gdzie to dokładnie było ;p A jeżeli chodzi o to z odwodnieniem to zaraz zaczne czytać;p

"Trening czyni mistrza"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

oytanie - ważne

Następny temat

Dieta na mase

WHEY premium