SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dreczy mnie jedno pytanie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 832

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Zjadam od 4tyg tak posilki:
Szklanka wody po przebudzeniu+ 30min aero na rowerku

6:00-6:30 - Jajecznica 4-5jajek kawa 2 lyzeczki+1 cukru
11:00 - 50g Ryzu 150g miesa Wolowo/wieprzowego zawsze jakies pomidorki lub brokuly na parze wpadna
15:00 jak wyzej
17:00 trening +30min aero
18:30 jak wyzej
20-21 jem lososia wedzonego 100g +pomidorki lub ogorek

Sylwetka Jakby sie uwydatnia ale po cm nie widac (robie fotki i porownoje). Rzucilem fajki ponad 2miechy temu czy moze to miec wplyw na zrzucanie wagi? Bo wszyscy wkolo kto rzucil tyja po 10-15kg w 2-3miechy i moze ma ktos jakis sposob jak przelamac wage/pas aby zaczelo leciec? Narazie testowalem oczyszczenie organizmu i 24h tylko pilem wode ale nie nakrecilo to organizmu do dzialania.
co do wymiarow to:
Wzrost: 175
Waga: 97.5
Pas: 97cm
udo: 70cm
rece:43-44cm

Potrzebuje zwalic z 10kg a nie wiem gdzie robie blad. Zawsze waga spadala momentalnie a teraz stanęlo wszystko w miejscu.

e:
Wszystko robie na parze lub teflonie bez tluszczu

Zmieniony przez - Kubson1 w dniu 2012-08-07 07:48:13
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
po kaloryczności wnioskuję że tańczysz w balecie i ważysz 45kg? moja dziewczyna je więcej.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 235 Wiek 73 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4481
Może pijesz np. napoje typu coca cola etc?
Wiesz to jest tym bardziej dziwne, bo ja jem na poziomie 2700 kcal (fakt, że aeroby 3xtydzien) i waga delikatnie spada (a mam obecnie 81 kg)
Spróbowałbym delikatnie zrzucać wagę, bo im szybciej tym większe ryzyko efektu jojo. Nastaw się na cel w długim okresie czasu, podobnie było ze mną, z tą różnicą że startowałem od 104 kg. Organizm nie lubi szoku :) bo podejrzewam, że wcześniej jadłeś o wiele więcej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 223 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22220
Wlasnie wczesniej jadlem wieczorami wiecej. Koniu to jak myslisz gdzie dolozyc gdzie ujac? Cole co 2-3dni 1l colizero.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Jeśli szukasz indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych to skorzystaj z tej oferty.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa...

Następny temat

rekomp

WHEY premium