SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jamal8-Dziennik - by wygladać jak człowiek :)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
dlaczego z klaty wyrzuciles triceps? ciezko ci szlo? i wywal jedno z cwiczen na klatke bo dublujesz robiac przykladowo klatke sztanga i hantlami skos daj rozpietki lub przenoszenie hantli za glowe zebys troche rozciagal ta klatke nigdy nie robilem plecow z tricepsem ale moze byc ok testuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
wez tego trica dodaj do klatki dipsy 3s francuz 3s i sciaganie linki 3s dropsety i ci wystarczy a plecy same zostaw tzn z kapturami i tak ci wyjdzie grubo ponad 20s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
Powiem ci tak , nie szło mi ciężko , porostu moja klatka to jest g**** w porównania do innych cześć ciała... przez cały czas starałem sie coś z nią zrobić , stosowałem różne rodzaje treningów , rożne kombinacje.
Teraz postanowiłem ze ten trening poświecę tylko dla niej :)
czy gdybym robił klatę tak...
1.Sztangą na płasko
2.Hantle na płasko z skrętem nadgarstek (kciukami do siebie)
3.Hantlami skos
4.przenoszenie hantli za głowę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
czyli mam robić
pon:klata+tric
Wtorek:Nogi+bic
środa barki+przedramię
czwartek: plecy (z kapturami)?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
gsgrzes pytałeś o placek...
Nazwa: Fresh Wraps Multigrain - tortilla wieloziarnista
Marka produktu: Dijo
Masa netto: 250 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
co do treningu moze byc split jest bardzo dobrym treningiem tylko miesnie zeby rosly potrzebuja ciaglych nowych impulsow zmieniaj co jakis czas cwiczenia i zakres powtorzen moze byc jak rozpisales ewentualnie sroda plecy a czwartek bary(wtedy bary maja jeden dzien dluzej po klacie na odpoczynek)

druga sprawa cwiczenia na klate piszesz ze nie idzie chodzi ci o wzrost sily czy masy lacza sie te sprawy ale jednak sa rozne sposoby na obie sprawy :
jesli chodzi ci o mase skup sie na dobrej technice i uzywaj wiecej hantli i rob dropsety np 12powt 6sekund przerwy 8powt 6s 6powt 6sekund i 4 powt mozesz zmniejszac ciezar i robiac dropsety utnij ilosc seri bo sie przetrenujesz a jesli chodzi ci o sile to zmieniaj co tydzien ciezar przyklad
50,60,70,80,90,100 Itydzien
55,65,75,85,95,105 IItydzien oczywiscie ciezary sa orientacyjne zaczynaj od 50% maxa i do 90%lecisz co 5 lub 10kilo zalezy na jakim ciezarze robisz
na koniec dorzuc docisk 2s na 100%maxa lub negatywne opuszczanie na 110% CM

co do plackow ostro szukalem wczoraj nigdzie nie bylo i skonczylo sie pizza na ksw pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
bardziej o masę mięśniowa.
no spróbuje dropsetów tylko czy mam je robić np klatka sztangą na płaskiej ? i czy jako ostatnie czy pierwsze ćwiczenie ? i mówisz żebym uciął serie to mogło by być tak:
1.Klatka płasko hantlami x3
2.Klatka skos hantlami x4
3.Klatka płasko sztanga dropset x4
no i do trego Tric tak jak pisałeś wcześniej
dipsy 3s francuz 3s i sciaganie linki 3s
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
ucinasz serie jesli dajesz dropy bo latwo przetrenowac zrob tak
1plaska sztanga 4s
2hantle skos gora 3s hantle dropsety z zejsciem z ciezaru
3plasko lub skos w dol hantle dropset 3s
4rozpietki lub przenoszenie hantelki malym ciezarem 2-3s
triceps jak napisales
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 207 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8717
2tyg tak zrob pozniej mozesz zmienic kolejnosc zmieniasz cwiczenia kolejnosc cwiczen z zachowaniem rozpietek lub przenoszenia na koniec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3087
w ogóle to Grzesiek dzięki za pomoc ale jak zawsze nasuwa się pewne ALE u mnie na siłowni nie ma skosu dolnego:/
Jutro gdzieś o 16 robię klatkę wiec może coś dopiszesz bym zmienił jak nie mam skosu dolnego. a jak nie to coś wymyśle POZDRO
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Początkujący pyta wykonywanie ćwiczeń

Następny temat

Porady dla poczatkujacego - pompki pikowe

WHEY premium