SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakość wędlin

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10977

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
Parówki nie zawierają papieru toaletowego ani tektury Surowce te są droższe od używanych do produkcji kiełbasek
noo czyli nie ma aż takiej strasznej tragedii

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
wg mnie najlepiej wybierac tych producentow, ktorzy posiadaja certyfikat - np Instytutu Matki i Dziecka - czyli Morliny i Sokolow . Kierowanie sie marketingiem nie pomoze , bo kazdemu mozna wcisnac glupote, i w tv puscic reklame parowek z witaminami (glupi przyklad ale chodzi o to by byl dosadny)i wszyscy zacznal je kupowac - nie o to jednak chodzi . Jak juz musimy jesc takie rzeczy bo nam smakuja , to niech to nie bedzie super zdrowe , ale przynajmniej nie trujace Generalnie parowek osobiscie nie polecam, sama w ciagu dwoch lat zjadlam ich moze kilka.
Z reszta parowka przechodzi doskonaly test kiedy we wrzatku zaczyna peczniec i sie rozlatuje , zostawiajac ja minutke w lekko gotujacej sie wodzie ona po prostu peka - bo woda zaczyna rowniez wrzec w jej srodku. Na tym przykladzie doskonale widzimy czym jest parowka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
siemanko. a co myslisz o piersi wędzonej? tez sie do niej tycza te ilosci bialka i tluszczu co do wedlin wogule? wydaje sie ok ( a moze sie sam oklamuje ze jest taka za***ista:) . pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
nie wydaje mi sie by byly istotne roznice pomiedzy piersia wedzona a np grilowana - jesli chodzi o zawartosc tl, ww i bialka
natomiast ja nie jadam bo wedzenie wytwarza kancerogeny , ktore wplywaja na rozwoj nowotworow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Do niedawna miałem w swym jadłospisie 100g bloku z piersi indyka firmy "indykpol". COs mnie podkusiło i postanowiłem sprawdzić u źródeł proporcje makro składników w 100g tej wędliny. Zacząlem tak jak powinno się zacząc, czyli zadałem pytanie przez formularz kontatkowy na stronie domowej firmy. Tydzień minął i brak odpowiedzi. Nie dając za wygraną postanowiłem zadzwonić do BOK tej firmy. Dodzwoniłem się,ale skierowano mnie do kierownika produktu, gdzie oczywiście zadzwoniłem.... Tyle że przez 2 dni nie odbierał tam nikt. Więc spowrotem do BOK. Tam dano mi numer do osoby która będzie się bardziej orientowała w CENTRALI w Warszawie . Owszem pan odebrał zadal mi kilka pytań, wyjaśniłem mu całą sytację i znaczenie słowa makroskładnik, bo tego słowa też nie znał... . POrozmawialiśmy sobię ze 3 minutki i suma sumarum wyszło, że aby uzyskać tego typu info, musze sie pisemnie zwrocić do firmy, albo skorzystać z elektronicznej formy, czyli z formularza kontatkowego...

Więc nota bene wróciłem do punktu wyjścia.

Od tej pory nie kupuje już ich wyrobów, bo po pierwsze zdałem sobię sprawę, że nie jestem pewny co sie tam znajduje, a po drugie, bardzo mi się nie podoba sposób w ajki tratują klientów (mimo tego mam świadomość, że jestem maluczkim... tak sie nie postępuje. Być może jest spowodowane chęcią ukrycia czegoś... Uznałem, że lepiej wrzucić w to miejsce 100g cycka...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 795 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3434
wiesz to normalna sytuacja, w razie klopotow nikt nie bedzie pociagany do odpowiedzialnosci - wiec najlepiej pozbyc sie dociekajacego
ja juz wlasciwie w szynke bawie sie tylko kiedy nie mam wyjscia, ale z reguly po prostu griluje piersi z kurczaczka i po wystygnieciu kroje sobie je w plasterki , kruchutkie, swiezutkie i ladnie pachnie. Robie nawet w kilku smakach - posypuje papryka , chili czasami, albo curry lub ziola.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
Ale sobie dogadzasz w tej Szwajcarii

A ja od przyszłego miesiąca przechodzę na dietę twarogowo-tuńczykowo-nóżkowokurczakową bo to są produkty wysokobiałkowe najtańsze w UK

layka a może przyjedziesz do mnie i będziesz mi gotować bo widzę ze się orientujesz w temacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
Khaine z udkami trzeba uważac z tłuszczem, ale pewnie o tym wiesz ...

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 2782 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15058
No filetowanie to podstawa a potem na grilla i siup do ryżu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
Khaine sprawdz priv

misiek

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prośba o ocenę

Następny temat

Zacznijmy rosnąć czyli wasza pomoc przy mojej diecie

WHEY premium