SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakiego stacka polecacie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4841

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
rece opadaja
nox pump to suplement przedtreningowy a nie stack
ma poprawic jakosc treningu, m.i. pobudzenie, koncentracje, pompe etc co owocuje lepszym treningiem i wiekszymi przyrostami masy miesniowej
do teog kreatyna solo i git
bylem przeciw 2 stackow w jednym cyklu wiec czytajcie w koncu ze zrozumieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
oki

jednak mnie ten Nox Pump nie przekonuje, pewnie ten sam efekt po tym co po samym monohydracie vitala, a ile kasy idzie oszczędzić

mi to szkoda kasy na suplementy przedtreningowe, a ten Nox Pump to kurva dwie bańki kosztuje

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-09-07 10:29:16

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 7281 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79786
efekt koncowy na pewno bardzo zblizony bo rosniemy od nadmiaru kcal a nie jakis tam suplementow przedtreningowych
ja juz nie biore zadnych supli od kilku tygodni gdzie kiedys treningu bez zadnego noo boostera bym nie zrobil
jasne, lepiej zainwestowac w jedzenie

Zmieniony przez - biernol w dniu 2008-09-07 10:30:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
TankAbbot -> kto jak woli, mi no-booster bardzo pomogly, wchodze na silownie i jestem niesmiertelny. Osobiscie mam na tym lepsze efekty niz na kreatynie (w postaci sily i samopoczucia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3095 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25822
No jak ktos wsomnial zalerzy mi na stackach ktore daja jakas forme przyrostu jak popularna kreatyna, a ze chce cos drozsze to co za tym idzie mam nadzieje lepszego nie zalerzy mi na zadnych pobudzaczach ktore przyrosty wielkosci miesnia daja tylko na treningach.

Światło wierzy, że przemieszcza się szybciej od wszystkiego,
ale sie myli. Nieważne jak szybko pędzi, zawsze odkrywa,
że ciemność dotarła na miejsce
wczesniej i juz na nie czeka...
Born To Be Wild

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
a trening to Twoim zdaniem nie jest wazna sprawa? wiecej sily/powtorzen - lepszy bodziec wzrostowy dla miesni!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1813 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20681
A ja ******le 200zł wy***ać na nox pumpa jak kupie mono za 40zł i bede miał ten sam efekt końcowy, bo dla mnie liczy się efekt końcowy właśnie, a to co ty mówisz o tych lepszych treningach, bodźcach to tylko teoria. A wiadomo, że w praktyce cżesto bywa inaczej.

Zresztą niech każdy robi jak uważa.

Zmieniony przez - TankAbbot w dniu 2008-09-09 12:05:49

http://www.sfd.pl/TankAbbot-_fotki-t429136-s7.html

"jak dorastasz Twój żywot staje się po prostu ciężki"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
nitrobolon

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
Aja ******le 200zł wy***ać na nox pumpa jak kupie mono za 40zł i bede miał ten sam efekt końcowy,

Trochę dziwne porównanie kreatyna vs Predtreningówka efekt napewno nie będzie ten sam bo w noxie są śladowe ilości kreatyny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
A ja twierdzę podobnie jak Biernol. Jechałem długi czas na różnych stackach przed treningowych. Głównie dla pompy. Od 3 tygodniu ćwiczę bez stacków i eksperymentuję z treningiem. Wczoraj zrobiłem taki trening bica i klaty, że nigdy mnie tak nie spompowało, nawet po Dorianie. Samym treningiem i zwykłym mono też można osiągnąć bardzo dużo. Nox kosztuje już trochę mniej, ale to rzeczywiście typowa przedtreningówka.

Zmieniony przez - Martainn w dniu 2008-09-09 12:20:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna i gainer z mlekiem

Następny temat

Storm

WHEY premium