SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki powinienem brac żeby nabrac masy

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2149

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Witam mam taki problem, jakie odzywki powinienem brać żeby przytyć. Moim największym problemem jest to że mam bardzo szybka przemianę materii i choć jem dożo(głównie kolacje) w ogóle nie przybieram na wadze, dodam jeszcze ze mam 27 lat 62 kg i 175 cm . Drugim problemem jest to ze nie zawsze mam czas na regularne posiłki (praca, rodzina, dom). Bardzo proszę o poradę
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
Radar27
jezeli ilosc posiłkow nie ma znaczenia to dlaczego wiekszosc sie sugeruje ze trzeba jesc 5, 6 posilkow dziennie . ja osobiscie nie zawsze mam taka mozliwosc chcialbym zaczac trening i przytyc chociaz z 5,6 kilogramow zeby jakos wygladac i nie czuc sie zle. jedni pisza zeby brac koncentrat bialka serwatkowego inni ze gainery wkonu sam sie wtym gubie


ważne jest abyś pokrył zapotrzebowanie kaloryczne dnia
a czy zrobisz to w 5 posilkach czy w 1 to juz Twoja sprawa

kazdy poleca 5-6 posilkow bo wiadomo ze tak jest latwiej, nie kazdy potrafi zjesc na jeden posilek 1,500kcal np
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
bardzo proszę o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Witam, posłuchaj musisz jeść 5,6 posiłków dziennie :). Dieta to podstawa. A jeżeli nie masz możliwości to proponuje Gainer, w pewnym sensie zastąpi ci to posiłki których nie możesz zjeść . Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Dzięki za odpowiedz. Myślałem też żeby brać jakąś kreatynę bo chciałem zacząć znów trochę ćwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Jako dodatek do Gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 634
Jeżeli zaczynasz ćwiczyć to branie kreatyny nie ma sensu. Póki co gainer bedzie okej. Jeżeli poćwiczysz 4,5 miesięcy wtedy dopiero pomyśl o kreatynie. A tak wgl moim zdaniem kreatyne należy brać wtedy jak się zobaczy że się stoi w miejscu i nie rośnie :P . Pozdrawiam! :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
Kilka lat temu jak byłem w w wojsku (posiłki o regularnych porach) brałem kreatynę i Ćwiczyłem to parę kilo mi wskoczyło no ale później praca nieregularne posiłki i wszystko spadło. Kolega z pracy również doradzał mi gainera i do tego jabłczan kreatyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
matyqmaty
Witam, posłuchaj musisz jeść 5,6 posiłków dziennie :). Dieta to podstawa. A jeżeli nie masz możliwości to proponuje Gainer, w pewnym sensie zastąpi ci to posiłki których nie możesz zjeść . Pozdrawiam .


Ilość posiłków nie ma znaczenia panie fachowiec

matyqmaty
Jeżeli zaczynasz ćwiczyć to branie kreatyny nie ma sensu. Póki co gainer bedzie okej. Jeżeli poćwiczysz 4,5 miesięcy wtedy dopiero pomyśl o kreatynie. A tak wgl moim zdaniem kreatyne należy brać wtedy jak się zobaczy że się stoi w miejscu i nie rośnie :P . Pozdrawiam! :)


Nie mów o kreatynie jak o magicznym proszku- ogarnie podstawy, będzie wiedział jak prawidłowo ćwiczyć, układać treningi to może od razu wrzucić kreatynę.



@autorze- żadne odżywki nie pomogą ci przytyć- od tego jest jedzenie. Musisz przekraczać swoje zapotrzebowanie kaloryczne.

+gainer to tylko słabej jakości "jedzenie w proszku" to nie jest żaden proszek który pomoże ci przytyć- jeśli nie będziesz liczył kalorii które spożywasz to kupienie gainera będzie wyrzuceniem pieniędzy w błoto


Zmieniony przez - dexterpro w dniu 2016-01-13 02:28:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
jezeli ilosc posiłkow nie ma znaczenia to dlaczego wiekszosc sie sugeruje ze trzeba jesc 5, 6 posilkow dziennie . ja osobiscie nie zawsze mam taka mozliwosc chcialbym zaczac trening i przytyc chociaz z 5,6 kilogramow zeby jakos wygladac i nie czuc sie zle. jedni pisza zeby brac koncentrat bialka serwatkowego inni ze gainery wkonu sam sie wtym gubie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
białko serwatkowe- to po prostu kurfa źródło białka w proszku- mozesz zastosować na kilka sposobów no i masz większe pole manewru w diecie.
gainer- węglowodany miernej jakości + niewielka ilość białka



To tylko proszki dzięki którym możesz bardziej kombinować przy diecie i nie musi być jałowa- masz większe pole do manewru


a czy zjesz 4 posiłki czy 8 to nie ma żadnego znaczenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 218
i o to wlasnie mi chodziło bo wszyscy trzymaja sie schematow chodz jedna osoba mowi konkretnie Pozdrawiam :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biceps ???????,?

Następny temat

Plecy

WHEY premium