SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2132

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

20

Waga / wzrost

62/176

Staż treningowy

8 miesięcy

Cel cyklu

Masa/Siła

Stosowane już wcześniej suplementy

Brak

Stosowane wcześniej spalacze

Brak

Suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od ilość dni wolnych od kreatyny

Brak

Informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)

Dietka jest stosowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
Witam mam 20 lat i 8 miesięcy stażu na siłowni, wzrost-176cm, waga-62kg.
Trening mam ułożony, dieta też, kupiłem kreatyne CM3 1250 w caps.

I moje pytanie brzmi czy coś jeszcze dokupić? Zastanawiam się nad Carbo bo nieraz brakuje mi właśnie węglowodanów w diecie, tak więc czy Olimp Carbonox będzie dobrym wyborem czy może coś innego polecacie?

Moim celem jest masa no i siła

Z góry dzięki ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
BCAA i Beta Alanine sobie dokup. Jesli brakuje Ci węglowodanów to możesz pomyśleć o carbo lub jakimś gainerze, który ma poniżej 20% białka.

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 464 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4904
tak, carbo po treningu to dobra opcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
jeszcze mozna pomyslec, oprocz tego co wymienili koledzy o bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
BCAA? Beta Alanina? no okej ale na co to jest :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
na sile, mase i rzezbe poczytaj troche samodzielnosci

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
no poczytałem poczytałem, spokojnie ;) no to mam kupić to BCAA czy Carbo i polećcie jakieś produkty dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12101 Napisanych postów 160561 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234941
bcaa a carbo to dwa rozne produkty, ciezko wybrac ktory bardziej ci sie przyda. po treningowo mix carbo+bcaa jak najbardziej by byl orzadana opcja

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
kurde no no to poleć mi jakieś dwa produkty żeby było dobre i starczyły na jakiś czas no i wiadomo że cenowo też spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 22 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 105
tzn Carbo i BCAA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 249 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5398
Ile masz pieniędzy do wydania?

By dostawać więcej od życia, dawaj więcej od siebie.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybka pomoc przy bialku

Następny temat

pomoc w wyborzee

WHEY premium