SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki, witaminy?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2995

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Witam!

Zaczynam znowu biegać po długiej przerwie, biegam z kumplem lub sam, w żadnym klubie. Mam zamiar biegać ze 3 razy w tygodniu, do max 3km. ale raczej wiecej krotszych po 1-2km i 200m. Słyszałem, że biegać nie biorąc nic, to syzyfowa praca, więc moje pytania brzmią:

Jakie suple brać, ile i dokładnie kiedy, taką małą rozpiskę bym prosił i linki z allegro.pl do najpewniejszych propozycji wartych uwagi. Tylko te najważniejsze, coś co nie szkodzi zdrowiu i jest w miare zdrowe. I troche o mnie - 188cm/80kg/17lat

I takie pytanie poza tematem - czy wada nieco krotszej nogi, co jest wadą raczej czesto spotykana, jest duzym utrudnieniem w osiaganiu dobtych wynikow w tej dziedzinie sportu? Co moze pomoc, wkladka do butow?

Jeszcze raz bardzo prosze o pomoc, o linki do aukcji allegro, gdzie kupic, jakie suple i kiedy brać.

Pozdro!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Srodki takie jak carbo czy l-karnityna nie uzalezniaja, nie doznasz tez tzw.efektu jojo jesli bedziesz przestrzegal zasad diety. Jest to legalne mozna brac "kiedy sie chce" (w sensie kiedy potrzeba niema znaczenia czy przed zawodami sie "brało", duzo zaawansowanych biegaczy bierze odzywki chociaz w moim otoczeniu niejest to pozytywnie odbierane . Mam nadzieje ze jakos Ci pomoglem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
ja tez sie dolacze do pytania. Tylko z mała roznica ze ja biegam w klubie czas 2:50 1km (okolo nie biegalem dawno) ostatnio 10km 42:54

Za miesiac mam przelaje bardzo wazne zawody dla mnie i mam pytanie jaka brac sumplementacje i skad ja wziasc?? bede biegal 3/5 km .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 134 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 985
a więc: moim skromnym zdaniem suplementy powinno się brać dopiero w chwili kiedy następuje stagnacja treningowa, czyli zapiepszasz jak dziki osioł i nie widać rezultatów, ale jeżeli uważasz, bardzo chcesz osiągnąć dobry wynik w wieku 16-19 lat to prosze bardzo. Uważam że branie supli w takim wieku jest bezsensowne ponieważ później jak będziech chcial osiągnąć jeszcze lepszy wynik to te suple które brałeś wcześniej nic Ci nie dadzą. Będziesz musiał sięgać po coraz to mocniejsze środki aż wkońcu roz**** sobie wątrobe :) i jak chcesz zacząć brać suple to najpierw schudnij. Jeżeli kogoś uraziłem albo zniechęciłem do tego to przepraszam.


pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Z własnego doświadczenia mogę wam doradzić suplement o nazwie INOSINE . Stosowałem go i byłem bardzo zadowolony . Jesz dwie kapsułki przed treningiem . Nie wszystkie firmy mają to w swojej ofercie ale napewno jest z Ultimate , Vitalmaxa i Nutrenda .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
sezon sie zbliza wielkimi krokami, proponuje wziąć spalacze aby pozbyc sie resztek tłuszczu ;P (kazdy niepotrzebny gram tłuszczu działa niekorzystnie na wydolność!)

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
bierz karnityne i sie schudnij

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 759 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13164
Autor tematu ma schodnac ja chyba juz nie 183/62kg chcialbym sie przygotowac. nie chodzi mi o to zeby w miesiac 5s zejsc poprostu zeby byly troche pluca wydolniejsze czy cos tego. owoce jem ale cos z dodatkow?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
heh, dziwne bo ja sie nie czuje jakos grubo... choc shudnac zawsze mozna... ile mi trzeba zrzucić? ze 5g gdzies? karnityna pomaga w szybkim spalaniu tluszczu podczas treningu? zapodajcie jakies linki do tego na allegro ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
sry, ze post pod postem ale - http://allegro.pl/item550963510_l_karnityna_najnowszej_generacji_12o_caps.html 
Te pigolki pomoga w schudnieciu? jak je brac, ile i kiedy?

pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
olimpa lub Treca w plynie polecam

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Jak witaminki to centrum polecam Tak te pigolki pomoga w schudnieciu, instrukcja jak brac itd bedzie w opakowaniu a jesli dalej niebedziesz czegos wiedzial to google i po sprawie... Pozdro!.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata! problem w bieganiu!

Następny temat

breakdance .jak nauczyć sie flare

WHEY premium