SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie odżywki, witaminy?

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
hmm, biore karnitynke od tygodnia, nie wiem czy to bezposrednio przez nia, czy to wplywa tylko na psychike, sama swiadomosc ze ja wzialem, ale biega mi sie lepiej, nieco wolniej sie mecze. nie bede pisal o postepach jakie zaszly, bo to nie powazne pisac o tym po takim czasie xd

tak poza tym, to zastanawia mnie jedna, a wlasniewie dwie kwestie, otoz:

-czy takie srodki jak l-karnityna, carbo czy tym podobne zwiazki moga uzaleznic? mozna je w kazdym momencie odstawic, nie bojac sie ze pogorsze sobie wyniki, nie biorac ich?

-czy stosowanie tego typu srodkow jest legalne? chodzi mi o to czy jesli np. jak bede trenowal w klubie, to moge powiedziec trenerowi ze biore cos takiego? chodzi mi o to, jak jest to postrzegane w srodowisku ludzi ktorzy biegaja zawodowo, juz na wyzszym poziomie. oni tez biora? i jeszcze jedno, przez jakimis zawodami mozna takie cos brac czy jest to niezgodne z regulaminem?


jak ktos ma zamiar odpisac, to niech juz odpisze w wiecej niz 3-4 slowach, bo ja sie rozpisuje, a otrzymuje odpowiedzi typu "nie jestem pewien ale chyba tak" to mi raczej nie pomaga, wiec prosze o sensowne i pomocne odpowiedzi ludzi ktorzy znaja sie na rzeczy ;)

pozdro.!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 252 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4355
Srodki takie jak carbo czy l-karnityna nie uzalezniaja, nie doznasz tez tzw.efektu jojo jesli bedziesz przestrzegal zasad diety. Jest to legalne mozna brac "kiedy sie chce" (w sensie kiedy potrzeba niema znaczenia czy przed zawodami sie "brało", duzo zaawansowanych biegaczy bierze odzywki chociaz w moim otoczeniu niejest to pozytywnie odbierane . Mam nadzieje ze jakos Ci pomoglem...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Klata! problem w bieganiu!

Następny temat

breakdance .jak nauczyć sie flare

WHEY premium