SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie napoje dopuszcza jadłospis kafara!

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2092

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
osbiscie ciekaw jestem czym popijacie sniadanko (albo w moim przyadku wszystkie 3 sniadanka) , co do obiadku i kolacji :)

Albo inaczej, czego pić się nie powinno? bo czytałem gdzies ze do krety wgl nie powinno sie pic nic co jest moczopedne, kawy, napoje enrgetyzujace itp.

Ja lubie do sniadanka wypic cherbatke z cytryna i sokiem malinowym (bez cukru), jakąś kawke rozpuszczalną czy "Inke",
do szkoły jakiś sok pomaranczowy czy tez cherbata, od czasu do czasu jakis "tiger" .
Ciekaw jestem jak to wyglada u was !
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11694
kawe uwielbiam, ale ograniczam do 1 dziennie.
a oprocz tego woda, i herbata zielona z mieta i cytryna.

Deep into yourself is where You will find motivation.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Hmm ja od ponad roku pije tylko i jedynie wode Na poczatku ciezko bylo odrzucic cole czy tez roznego rodzaju soki, ale teraz woda smakuje mi najlepiej Do 3litrow wody wypijam w dni nie treningowe, w treningowe potrafie wypic okolo 5 litrow.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 898
amagad ... przeraża mnie wizja picia samej wody . . . fakt tez staram sie pic jej duzo, ale 1.5l dziennie to max! trzeba czasem cos z cytrusa dziabnac i jakies inne źródła pozytywnych substancji chyba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Eee...mi woda smakuje) I czuje sie lepiej odkad pije tylko wode.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to z kretyna to mit, obalony z 6 lat temu....

pij co chcesz
najlepiej zeby nie zawieralo cukru

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Browar na pierwszym miejscu

A na poważnie, to oczywiście woda niegazowana + soki do mieszania z niedobrymi odżywkami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1538 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15207
woda, przeważnie z kranu. a jak jest to przegotowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 217 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2955
Przewaznie woda, i dziennie minimum 0.5l pepsi...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3726
Tak do picia to woda. Po lub do posiłku zielona herbata lub domowy kompot (ale to już się skończyło wraz ze świeżymi owocami). I tak jak gothmori, czuje się lepiej odkąd przestałem pić gazowane napoje, słodzone soki itp.
I oczywiście od czasu do czasu pozwalam sobie na piwo, tak dla zdrowia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4315 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26980
do sniadania mocny lipton i tyle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 848 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5527
niedlugo pojawia sie tu tematy " kiedy najlepiej robic kupe"

no ale okej , ja pije 2-3 litry samej wody niegazowanej dziennie, kilka herbat, jakis sok i w sumie tyle , ladnie okolo 4 litry plynow dziennie , nie licze dnia raz na dwa trzy miesiace, kiedy pije na imprezie kilka piwek

Jeśli podoba Ci się moja wypowiedź, kliknij w prawy dolny róg.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odzież GASP

Następny temat

obciążenie

WHEY premium