SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie korzysci

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2545

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
Witam.
Stworzyłem ten temat z zapytaniem jakie korzyści moge otrzymać z zastosowania następującego cyklu:

10 ampułek Deca durabolin 200mg/1amp.
200 tabs. Metanabol z Jelfy 5mg/1tab.
14 tabs. Clomid 50mg/1tab.

Tydzień 1:
- 1 amp Deca (=200mg)
- 28 tabs Meta (4 dziennie) (=20mg)

Tygodnie od 2 do 5:
- 2 amp Deca na tydzień (=400mg)
- 35 tabs Meta na tydzien (5 dziennie) (=25mg)

Tydzien 6:
- 1 amp Deca (=200mg)
- 28 tabs Meta (4 dziennie) (=20mg)

Tydzien 7 - 8:
- 1 tab Clomid dziennie (=50mg)

+ oczywiście odpowiednia dieta, choć nie zawsze mam maożliwość zjedzenia pełnego posiłku, więc będzie uzupełniana odzywką Mass XXL.

Teraz coś o mnie:
Staż na siłowni ok pół roku. Bic 34 cm. Max na klatke 90 kg. Wiek 20 lat. Waga ok 68 kg.

Ewentualnie prosze o opinie czy zwiększyć w 7 tygodniu dawke clomidu do 2 tabsów na dzień ?
Oraz czy powinienem do tego dodać Nolvadex ?

;<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
jak na pierwszy cykl w zupełności ci starczy 200mg deci na tydzień zapewnieam cię ( odpisuje bo wiem ze i tak zrobisz cykl wiec zrób go z glowa)

......
ale za to kolego podstawy deca-durabolin chcesz przerwac jego dawkowanie wlasnie w momencie kiedy on naprawde zaczyna dzialac?????
bez sensu z taką ilościa możesz spokojnie cykl przełużyć do 12-14 tygodnie 8-6 ampułek deci zachować na kolejny cykl tak jak 100 tabsów metanabolu bo te pierwsze 100 juz ci starczy na dobrego kickstartera tzn. zeby jakis steryd dzialal zanim deca zacznie


i tak w ogóle poza tym jeśli jescze nie kupiłeś środka to zamiast deci za którą znienawidzi cie twoja dziewczyna i sie rozstaniecie polecam boldenone inaczej equipoise

pozdro

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 335 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3541
jestes za maly jak na taki cykl, piramidki raczej sie juz nie stosuje, poza tym do deki chyba nalezy dodac testa... co moge powiedziec, pol roku zdecydowanie za malo jak na koksy ---> zapraszam
TRENING
DIETA

SUPLEMENTY I ODZYWKI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1477 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35521
L. wysłanych artykułów 7
L. przecz. artykułów 4

wypelniej profil a ktos pomoze:) zapraszam za 2 latka

jestes za maly pocwicz na sucho za maly starz i wyniki :)

Zmieniony przez - ufom1 w dniu 2006-08-12 18:50:58

Żeby poczuc sie tak, jak czuje sie Bog !!!!!!!!!
[on]



VIDE CULL FIDE Patrz komu ufasz;!
pytac na forum a nie na gg!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79
No i nasówa sie kolejna kwestia i kolejne pytanie :P
Mówicie ze jestem "za mały" no to oczywiste, ze jakbym był duży cyklu bym nie robil :P Ciężko mi teraz odejśc od tego pomysłu
Więć, zapytanie - dlaczego "za mały" - w jaki sposób mi ten cykl zagraża na zdrowiu !? :>

;<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
odpowiedz jest bardzo prosta, mozesz jeszcze bardzo duzo zrobic na sucho
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po pierwsze to podstawowe pytanie. wiek staz waga i podstawa brales juz saa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trwała masa, aczkolwiek licz sie za spadkami po cyklu ale najpierw użj narzedzia ---> S-E-A-R-C-H i przeczytaj regulamin bo nic o Tobie niewiadomo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potrac na wage domyslav sie4 że to Twoj 1 cykl proponuje najpierw dział ODŻYWIANIE jak przytyjesz 10 kg to możesz prosic o rozpiske na cykl saa a jak nie jestes cierpliwy to juz w ostatecznosci wez mietka jak go brac,tu masz rozpisane cykle na metke ---> S-E-A-R-C-H
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 776 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3259
a tak poza ty clomid o wiele za szybko

Psychika jest jak haszysz, wydaje sie byc twarda i nieplastyczna ale po dostarczeniu odpowiedniej porcji energii łatwo daje się modelowac.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 635 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19878
przeciez napisal dane w pierwszym poscie, popatrzcie dokladnie

staz pol roku itd....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nitrox wez sie lepiej za nitrobolon a nie tu takie posty piszesz ja jestem mlodym szczylem ale widze ze jako jeden z nielicznych tutaj mlodych. Lepiej nie bierz sie za to po co Ci to? Chcesz zdychac na watrobe na starosc ? to lepiej pij wina zrodwiej na tym wyjdziesz ;] a jak nie szkoda Ci serca to fetki torche wciagaj tylko redukcja gwarantowana
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Propinat

Następny temat

Słowacja, Rosja

WHEY premium