SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie białko?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 215
dietka o ile mozna ja nazwac tak wlasnie to najlepsza nie jest ;] ale nie bede rozpisywal bo jem co trzeba jesc w miare mozliwosci i wlasnie czesto mi cos ucieka z roznych powodow - wtedy pil bym sobie bialeczko wkoncu to ono buduje miesnie co myslicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
ech

poki nie zaspokajasz swojego apotrzebowania kalorycznego nici z tycia.. opracuj diete chocby na oko.. musisz dostarczyc wegle - zeby miec z czego pozyskiwac energie i bialko do budowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Polecam bialko MRM metabolic whey jest to mix wpc i wpi bardzo dobre w smaku polecam wanilie i dobrze wychodzi cenowo 2250kg za 135 zł No i nie ma porównania to olimpa jezeli chodzi o jakość ,a drugie ze ma o wiel lepsze frakcje bialkowe niz sp80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
no i co ?

jesli bialko ma byc tylko uzupelnieniem diety to nie gra roli czy bedzie to sp 80 czy ostrowia.. ile ma kasy niech kupi takie bialko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
to z tego ze jedząc lepszej jakosci bialko jest lepsza jego przysfajalność dla wpi cos około 159 bv , a dla wpc 105 bv , zas sp 80 jest mieszanka wpc i hydroizolatu jajecznego który ma znacznie mniejsza przysfasfalnosc od wpc. Takze ma to znaczenie jakiego pochodzenia bialko spozywasz ,ale i tak podstawa jest dieta dziennie zapotrzebowanie na bialko powinno byc zaspakajane w 70% bialkiem pochodzenia zwierzecego(bialka roslinnego sie nie uwzglendnia w diecie), reszte mozna dostarczyc z supli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
mozna aczkolwiek 30 proc to naprawde sporo - osobiscie nie pilbym wiecej jak 1 szejk dzienine - wiecej bezsensu , chyba ze amsz ostra zajechany dzien ale jak siedzisz w domu to sorry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Powodzenia w nabieraniu masy miesniowej jezeli uwazasz ,ze spozywanie wiecej niz porcji odzywki bialkowej jest bezensu. Organizm szczegolnie po nocy i po treningu potrzebuje odpowiedniej porcji białka ,które szybko sie wchlania aby zachamiowac katabolizm i wprawic organizm w stan anaboliczny.A niestety w produktach naturalnych nie znajdziesz białka ,które zostanie tak szybko przysfojone jak wpc czy wpi. Nastepny posiłek, które nie da sie zastapic zywnoscia to nocny przed pojściem spac, wtedy potrzebujemy białka , kótre bedzie powli sie rozkłdało aby nie dopuscic do katabolizmu i wtedy idealnie nadaje sie odzywka białkowa na bazie kazeiny wapnia. Wszelkie twarogi, sery odadaja ze wzgledy ,ze jest to nabiał o duzej zawratosci laktozy. Jezli chcesz miec skóre gruba jak słoń to nie widze przeciwskazan aby obrzerac sie twarogiem zas jezeli zalezy ci na tym aby twoje miesnie były twarde jak skała, dobrze odseparowane oraz zeby były widoczne naczynia krwionośne to o twarozku , mleku i innym nabiale musisz zapomieć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4613 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19327
jesli myslisz ze na wpc zbudujesz miesnie twarde jak skala to powiodzenia w nabieraniu masy xD

Czy kiedys bede mogl spokojnie wejsc na forum zeby nie tlumaczyc ze wpc czy tam wpi to normalne jedzenie w proszku ale o wiele ubozsze od normalnego jedzenia ?

Czy ty serio wierzysz ze 100gr twarogu na noc da Ci efekt "nawodnionej" sylwetki czy "twardej" skory ? i tak uzywasz tego jako antykatabolik na noc.. wiec nie rozumiem

Zmieniony przez - Luk122 w dniu 2007-12-16 14:05:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 215
fajna dyskusja mam nadzieje ze ja dokonczycie ;] a co dietki to nie dam rady zaspokoic wegla i bialka naraz. wegiel zaspokajam w powiedzmy 70% a bialko dam rady cale czyli okolo 180g. zawsze lepiej chociaz 1 rzecz miec dobrze zrobiona przeciez to bialko buduje miesnie a nie weglowodany a jak bedzie potrzeba to bialko sie zamieni w energie a wegiel w bialko sie nie zamieni ;p co myslicie? ja mysle ze warto kupic bialko mimo ze moja dietka nie jest jakas wypasiona.

p.s kurde jak czytam ten temat https://www.sfd.pl/TREC_NitroBolon_II_powder-t295089-s4.html to mam ochote zapodac sobie takie cos...z bialkiem dobrze jedzonym i weglowodanami napewno cos da...przed treningiem mass xxl po treningu mass xxl potem za 30 min bialko i przed snem bialko + ten nitrobolon. a oprocz tego bym jadl jak jem tylko szkoda bo wiem ze jem zamalo...

Zmieniony przez - Qwerty0912 w dniu 2007-12-16 14:30:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
po 1) przed treningiem gaoner bezużyteczny
po 2) po treningu gainer a po 30-40min posiłek

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST - Powrót do przeszłości ( aka GeT BiG oR cRy TrAiNinG - by sLs)

Następny temat

mono:/

WHEY premium