SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jakie ćwiczeniaa żeby zastąpić drążek?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Trening dla początkujących.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Witam, chodzi mi o to że przez pewien okres nie mam dostępu do drążka i stąd moje pytanie jakie są ćwiczenia by wzmacniać mięśnie odpowiedzialne za podciąganie się nadchwytem?
Muszę zwiększyć ilość powtórzeń podciągania się, ale nie mam drążka, zależy mi na tym żeby ćwicząc pewne ćwiczenia je zwiększyć. Z góry dzięki :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
wiosłowanie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
Hantlami i tylko to jedno ćwiczenie wystarczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
no innego wyboru nie masz, jak posiadasz hantelkę

Zawsze rozpórkowy mozesz kupić i montować go wszędzie, a jak nie to na dwór i na pewno jakieś drzewo się znajdzie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 54
To jeszcze przy okazji zapytam, ćwiczyć na maskimum tzn w kilku seriach np. po 10 podciągnieć i tak dlugo jak nie będę mógł się podciągać po tym jeden dzień przerwy i znowu?
czy lepiej jakis plan treningowy obrać i nie ćwyczyć na te maksymimum?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
napisałeś że nie masz dostępu do drążka przez pewien czas, więc już na nim trenujesz, więc jak do tej pory trenowałeś na nim.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

budowa ciała

Następny temat

pobyt w szpitalu

WHEY premium