SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki suplement?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 224
Witam, trenuje już na siłowni od ~5miesięcy, mam ułożoną dietę, nigdy nie brałem żadnych suplementów, lecz po tych 5miesiącach chciałbym zacząć, ale nie mam pojęcia od czego. I moje pytanie brzmi od czego najlepiej zacząć i czym uzupełniać po treningu, kreatyna czy jabłczan, jakieś carbo czy bez, chciałbym waszej opinii. Dziękuję
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 309 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4135
Jabłczan to kreatyna

TIME FOR A CHANGE.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
zwykła kreatyna w zupelnosci wystarczy
https://sklep.sfd.pl/VitaFitSFD_Pure_creatine-opis26687.html

carbo/bialko mozesz kupic i dawac bezposrednio po treningu lub wg brakow w diecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
https://www.sfd.pl/REGULAMIN_DZIAŁU__ANKIETA-t569834.html

to wszystko zależy od twojej diety. Ty nie wiesz co masz uzupełniać więc o czym my tu mówimy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 575
Ja nie jestem bardzo doświadczony, lecz byłem w podobnej sytuacji jak Ty i na forum radzili mi mono, więc kupiłem Vitalmax. Do tego Gainer bo miałem braki i dieta dobra. Więc prze 2 tyg, właśnie zrobiłem 5kg masy ; )). Jak masz dobrą dietę i trening polecam Mono ;D.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cm3 + Animal Pump

Następny temat

stary zestaw + nowy zestaw ZAAWANSOWANY PLAN !

WHEY premium