SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki stack??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3262

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22866
Witam. Jaki byście mi polecili stack kreatynowy po którym bardzo byliście zadowoleni?? Ponieważ brałem juz kilka razy kreatyne mono i juz na mnie za bardzo nie działa i z tego względu chce sobie wziąść jakis stack tylko borykam się z wyborem jaki?... W sumie zastanawiam sie na Nitrobolonem II bo słyszałem ze dobry. Co wy na to? A i jaka jest różnica między Nitro II- powder ,a nitro II Limited Edition?? Prosze o pomoc z góry dzięki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8043 Napisanych postów 149276 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1183940
nitro energizer, HP, nitro II.
co do roznicy tam byly jakies zmiany ze skladem, ale nie pamietam dokladnie o co chodzilo, lub o wilekosc puchy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 479 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22866
A co powiesz na temat XP??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5490
na mnie dobrze działał zestaw Nitro E+ jabłczan, X-Pand też daje radę, ale pierwsza opcja podeszła mi bardziej

Zmieniony przez - Mihupaw w dniu 2009-09-23 22:55:49

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
A mam jeszcze jedno pytanko. Jaka jest różnica jeśli bym zrobił cykl na 2 puchach Nitro w porównaniu jakbym zrobił na 1 puszce Nitro+jabłczan??? (oprócz oczywiście korzysci finansowych)lepiej by szło na 2 puchach nitro?? jaka jest różnica??Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
jesli kreatyna nie dzialala - to albo bład dieta/trening/regeneracja

albo za krótka przerwa

zrob pauze z 6 - 8 tyg od jakichklolwiek preparatow zawierających w skladzie kreatynę.

i wrzuc cos na ruszt (moze byc stack, moze byc poj forma, moze byc mix)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Przerwe od ostatniej kreatyny (jabłka) mam od początku maja ;) A co byś wybrał ze staków?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1418 Napisanych postów 35562 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 150822
ja niebawem rusze z cyklem mono+nitro energized + dodatkowe cos do pobudzenia przedtreningowego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
a co powiesz na nitro II?? a Jaka jest różnica jeśli bym zrobił cykl na 2 puchach Nitro w porównaniu jakbym zrobił na 1 puszce Nitro+jabłczan??? (oprócz oczywiście korzysci finansowych)lepiej by szło na 2 puchach nitro?? jaka jest różnica??Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
nitroII - jesli chodzi o te nowsze wersje550g/1100g (z weglami) - to srednio mi podchodzą

czy wezmiesz nitro + jablaczna - czy nitro+nitro

w rezultacie koncowym roznic byc nie powinno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
dobra to wezne Nitro II + jabłczan tylko jeszcze mi powiedz jaka jest róznica między nitro II powder a nitro Limited Edition??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cudo Z USA,kto potrafi określić estry??

Następny temat

glukoza

WPC