SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16948

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jak już to sibutramina
xenadrine chociażby, słabo czuć,a potliwość i ogólny efekt rewelacja jak dla mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Dobra alektóry oprócz vipera kopie i mocno spala?Scorch odpada z opini wnioskuje więc co?Nie hcodzi o to żeby być naćpanym tylko żeby być pobudzonym do treningu bo tego pomimo picia kawy mi brakuje...
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Perla widocznie kuleje u Ciebie trening albo dieta bo jadłem mocniejsze zabawki np tussi i mimo wszystko uważam że scorch tnie rewelacyjnie.

Men18 możesz połączyć scorcha z geranaminą solo. Łączny koszt ok ~120zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
wszystko z geranium
albo solidna porcja kofeiny, bo kawa to jednak malutka dawka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jak ma koleś oczyszczony organizm ze stymulantów i nie działa na niego porcja ok 400mg kofeiny to raczej go większa nie kopnie, a możliwe są nieprzyjemne sajdy. Roztrzęsienie, zaburzenia percepcji, ogólnie bardzo niemiło jest przedawkować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 832 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 38740
zjem puszke scorcha do konca i wtedy sie przekonam czy warto:)
jesli o mnie chodzi to produkty z johambina sa swietne ale chyba juz zabronila UE johambiny w suplach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Jest nadal w suplach tylko w śmiesznych ilościach. Jedynie w levku jest coś 9mg na porcję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Dzisiaj 200mg kofeiny mnie kopneło więc tak źle to jeszcze nie jest...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Jak wiecie bede redukowal sięprzy pomocy spalacza,lecztakże będe brał kreatyne..i kolejne pytanie czy są stacki(bez mono)które są jednocześnie mocnym spalaczem?Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a praca na zmiany

Następny temat

BIOGENIX CARBO pytanie

WHEY premium