SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz tłuszczu?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16940

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Zdarza mi się robić aero rano,parodią są dawki bccaa które proponujesz...Sprzedawca kazal brać przed i po treningu po 2tabsy czyli po 3g,dorzuciłem do tego dwie na czczo i jest razem 9g,czasem zdarza mi się 2 treningi dziennie robić aero+siłka wtedy to bedzie razem 12g ale nie częściej niż 3razy w tygodniu...
pozdrawiam i radze czytać co jest na opakowaniu od bcaa napisane jak brać...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
to co jest na opakowaniu a rzeczywiste wskazane dawkowanie to 2 odmienne kwestie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
No dobra producent dal ciała i na pewno specjalnie oszukał ile tego trzeba brać żeby efekt byl:D Pewnie chciał żeby brać mniejsze dawki i mniej kupować lol sory za ironie ale jak ma ktoś pisać coś nic nie wnoszącego to bede ciętą riposta odpowiadał
dzięki chociaż za tego scorcha popytam i sie zorientuje co to warte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Przyjęło się 1g bcaa na 10kg masy ciała, można więcej oczywiście. Jak ćwiczysz na czczo to proponował bym większe dawki bcaa, ewentualnie dodać wpc. Ja biegam 1h rano, a przed piłem 13g bcaa tst + 30g wpc.

Co do spalaczy to scorch świetny. Aktualnie jem starego vipera(leżał chyba z 1,5roku na szafce) i odkryłem jego moc dzisiaj. Rano wziąłem 1tabs, pobiegałem(nie czułem zmęczenia praktycznie) Później się położyłem spać na godzinę i obudziłem się z jeszcze większym pobudzeniem zobaczymy jak długo mnie będzie trzymać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 164 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3397
Dzięki wielkie fajny wpis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panthera Labs Diamond Fire X7

dobry spalacz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
ale dlaczego obrazasz sie od razu?
Co to jest 3g bcaa na chlopa co 100kg wazy? Taka ilosc mozesz wetrzec w napleta. 10g to mininum jak dla ciebie.
Jak tak slepo ufasz etykieta to powodzenia. Wiekszosc sprzedawcow w sklepie umie tylko przeczytac co sugeruje producent.
Co do producenta on ma swoje dawkowanie, ktore czesto podawane jest z normami zywnosciowymi przecietnego czlowieka. Wybacz, ale ty nie jestes kowalskim wazacym 70kg. Tylko sporym chlopem.
Daj minimum 10g rano przed aero, po aero posilej, i po treningowo 10g.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 158 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9666
na mnie scorch wcale nie dzialał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 9051 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 91259
Miazga ten Viper jest jak się weźmie na czczo Cały dzień miałem bombę energetyczną

Scorch działa, tylko że nie pobudza zbytnio bo nie ma mózgotrzepów tam za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
dlatego lubie scorcha, bo robi swoje, ale po cichu ze tak powiem

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kreatyna a praca na zmiany

Następny temat

BIOGENIX CARBO pytanie

WHEY premium