SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz do pracy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 968

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6
Witam. Mam pewne pytanie. Otóż mógłby mi ktoś podpowiedzieć jakiś dobry spalacz do pracy? Pracuje bardzo ciężko przez 8h pot się ze mnie leje jak cholera ale chciałbym też wspomóc się spalaczem. Dodam że jest to praca fizyczna więc prawie jak aerobik, mięśnie pracują i puls też jest wysoki diety niestety nie stosuje ale jem mało. Dzięki za pomoc. Cena od 60 do 150 zł!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349883
jak jesz mało i pracujesz fizycznie, to te 150zł zainwestuj lepiej w dietę i zacznij jeść więcej. Spalacze zostaw.

Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2014-12-20 21:50:21

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 378 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10889
Masz idealne warunki z tego co piszesz robisz 8h aeroby, a nie chce ci się diety ułożyć?

blat i ogień

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51767 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349883
ale wiesz, że to nie rozmowy w toku nie?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 4195 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79357
jak szukasz spalacza to mozna podejrzewać ze jestes grubaskiem, co wynika z tego, że nie dostarczasz zbyt wysokiej ilosci kcal, tymbardziej ze pracujesz fizycznie przez 8 godzin.. także nie w spalaczu szukaj wsparcia, a tak jak wyżej Tobie chlopaki napisali, zacznij jeść w miare normalnie, przerwe na pewno w robocie jakąś masz, wszystko moim zdaniem jakos idzie ogarnąć, jedzenie mozesz sobie przygotowywać wczesniej i pakować w pojemnik i potem w przerwe szamać, ewentualnie jakbyś ulozyl jakąś diete pod siebie to zawsze możesz sie wspomóc białkiem czy gainerem w prochu.. wystarczy tylko odrobina chęci i motywacji..

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2014-12-21 14:14:37

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na masę dla Ektomorfika DO OCENY

Następny temat

Przerwa od diety. Niski podaż na białko.

WHEY premium