SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki spalacz dla ciśnieniowca po kawie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Czyli mam Ci wypisać co jem?i kiedy?i wtedy powiesz mi bierz spalacz bo warto,albo Ty nie bierz spalacza bo Ci nic nie da?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
dokładnie ,chociaż skoro masz problemy z ciśnieniem po tego typu produktach to musisz być ostrożny w tym temacie

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-25 11:33:25

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Masakra
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
napiszesz co jadasz bedzie widac w czym jest problem... jezeli nie ma efektow to szukasz przyczyn najpierw analizujac odzywianie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
Śniadanie-trzy kromki chleba(ciemnego) z serem lub mięskiem jakimś,albo jajko plus pomidor papryka,lub ogórek,warzywko jakieś ,później w sensie jako drugi posiłek,owoc,sałatka-surówka lub warzywo,obiad-pyrek,lub kasza,czasem makaron.jakieś mięsko drobiowe lub wieprzowe,nie za duo tego,tak żeby godzinę po poczuć delikatne ssanie,które zabijam kolejnym owocem,lub warzywem,do tego około 2 litrów wody dziennie,słodycze tylko w dzień treningu,bo ogólnie nie przepadam,czasem zamiast owoców/warzyw jogurty itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
...a i kolacja,maks dwie kromki chleb a znów ciemnego i też jakaś delikatna wędlina lub ser,topiony bardzo rzadko,bo wiem że to sam tłuszcz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 4533 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34420
dobrze,że starasz się jeść dużo warzyw i owoców,lecz z tego co piszesz można wywnioskować,że masz w diecie za mało białka,zdrowych tłuszczów również brakuje. Trzeba dopracować dietę-pomocne będą Ci tematy:

https://www.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_%_bf-t276436.html

https://www.sfd.pl/PODSTAWY_UKŁADANIA_DIETY.-t527693.html

https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety_cz.2-t821284.html

Kiedy się z nimi zapoznasz udaj się do działu odżywianie,załóż własny temat i tam Ci dalej pomożemy

Zmieniony przez - Szprota94 w dniu 2012-11-25 11:50:49

Nie ma takich zmian,których my nie możemy wnieść!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2453 Napisanych postów 24181 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402568
j/w z tymi wazrywami i owocami to chyba jedyny + bo ogolnie mizerna ta dietka,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
NIE BĘDĘ GOTOWAŁ DWÓCH OBIADÓW jednego dla rodziny drugiego dla mnie(np.)czy chcecie mi powiedzieć że jeśli dieta słaba,to spalacz g**** da?sorry za sarkazm,ale widzę po znajomych że biorą i słabą dietę mają a i tak jest lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 210
WY mówicie o możliwości oddania się tematowi w sumie w "pełni" a ja pytam o możliwość wspomagania się gdy człowiek żyje "normalnie"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PRODUKTY DORIANA YEATES

Następny temat

kreta rano a mleko...

WHEY premium