SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki roller?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 73

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10748 Napisanych postów 46109 Wiek 26 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakiego rollera zakupic: z wypustkami czy gladkiego? Trenuje pilke nozna ok 6-8xtyg oraz silownia pare razy w tyg. Doswiadczenie z rollowaniem jakies mam poniewaz juz pare godzin rollowania mam za soba, lecz nigdy nie mialem wlasnego rollera. Zastanawiam sie nad kupnem lecz nie wiem jaki: z wyspustkami czy bez? Piszcie który oraz dlaczego. Chodzi mi glownie o rollowanie nog oraz plecow po treningu pilkarskim oraz silowym lecz gorne czesci ciala tez bede jak najbardziej rollowal. Pozdrawiam :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9658 Napisanych postów 114502 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1370337
https://www.sfd.pl/Roller_jaki_wybrac-t1111149.html
https://www.sfd.pl/Wałek__Foam_roller__jaki_wybrać_Wasze_doświadczenia_z_rollowaniem.-t1143035.html

Jak już co nieco ogarniasz mozesz wybrać z wypustkami, wypustki zawsze lepiej trafią w miejsca, gładkie są bardziej uniwersalne.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 7134 Napisanych postów 146032 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1168847
na start obojetnie jaki, podstawowy za 30zl ze sklepu sportowego. spelni swoja funkcje w 100% jak jestes mocno wrazliwy na ucisk to gladki powinien byc tym pierwszym wyborem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3438 Napisanych postów 61067 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670318
Z wypustkami możesz do przerolowania jako forma przygotowania mięśni do wysiłku. Jeżeli chcesz solidnego rokowania do bez wypustek i o wysokim poziomie twardości.

Moderator działu Odżywianie

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady?
Nasi specjaliści bezpłatnie odpowiedzą na twoje pytanie z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji!
Tomasz Maciołek
Tomasz Maciołek TomQ-MAG
Łukasz Domeracki
Łukasz Domeracki Domer
Sebastian Szmit
Sebastian Szmit flex1976
Agata Bugorska
Agata Bugorska eveline
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy mam szanse jeszcze urosnąć?